DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

 

Jméno Otec Matka Rok DKK HD
Abba Sonia Berra Aldo z Heranovy vily Crispi Labras 1998 0/0  
Abba Sonia Creda Aldo z Heranovy vily Crispi Labras 1997 2/2  
Abba Sonia Dali Hadar Hosea v. Diaspora Crispi Labras 1998 0/0  
Abba Sonia Darius Hadar Hosea v. Diaspora Crispi Labras 1998 2/1  
Abba Sonia Debra Hadar Hosea v. Diaspora Crispi Labras 1999 0/0  
Abba Sonia Dotry Hadar Hosea v. Diaspora Crispi Labras 1998 1/0  
Abba Sonia Eris Thorvald v. Stevinhage Crispi Labras 1999 1/0 A
Abba Sonia Fabio Carlo Black Gong Eris Abba Sonia 2002 0/0  
Abba Sonia Fanuska Carlo Black Gong Eris Abba Sonia 2002 0/0  
Abba Sonia Fill Carlo Black Gong Eris Abba Sonia 2002 0/0  
Abba Sonia Gert Tahi Reme Nubira Eris Abba Sonia 2005 0/0  
Abba Sonia Glena Tahi Reme Nubira Eris Abba Sonia 2003 0/0  
Abba Sonia Glor Tahi Reme Nubira Eris Abba Sonia 2004 3/1 B
Abba Sonia Chester Amor Extra Moravák Eris Abba Sonia 2006 0/0  
Abba Sonia Iris Amor Extra Moravák Eris Abba Sonia 2006 - B
Abba Sonia Kreda Energy Extra Moravák Iris Abba Sonia 2009 0/1  
Abba Sonia Megi Energy Extra Moravák Iris Abba Sonia 2011 0/0  
Abbe Bohemia Blondie Fasco Gujar Loretta Elva 1999 0/0  
Agent Arnak Gex Tahi Reme Nubira Catlea Cassipea z Helfštýna 2004 0/0 A
Akagera Haya Hederica Pako Daker Nevskij Tserber Ruskaya Krasavitca 2009 0/1  
Alargo Bohemia Amee Sergius Alexndria Rerikh Alessandra Halit Paša 2006 0/0  
Alargo Bohemia Archie Sergius Alexndria Rerikh Alessandra Halit Paša 2006 0/0  
Alary Aslar Arcan Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 0/0  
Alary Aslar Arvica Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 0/0  
Alary Aslar Ashley Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 0/0  
Alary Aslar Bacardi Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 1/1 C
Alary Aslar Baileys Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 0/0  
Alary Aslar Beefeater Begriff Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2006 1/1  
Alary Aslar Berenica Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2006 0/0  
Alary Aslar Bon Jour Kirk Kroy z Helfštýna Angie Alary Černý poklad 2005 0/0  
Alary Aslar Caribbean Blue Matt di Stefusto Angie Alary Černý poklad 2010 1/1  
Alary Aslar Cor d.l.Bryere Matt di Stefusto Angie Alary Černý poklad 2006 1/1  
Alary Aslar Daimon Doran Grand di Villa Conte Angie Alary Černý poklad 2008 - B
Alary Aslar Dangerous Lady Grand di Villa Conte Angie Alary Černý poklad 2007 - A
Alary Aslar Dream Dancer Grand di Villa Conte Angie Alary Černý poklad 2008 - A
Alary Aslar Elcid Nathan z Cyklonu Silesia Bacardi Alary Aslar 2008 - B
Alary Aslar Flipper Grant di Villa Conte Bon Jour Alary Aslar 2008 0/0  
Alary Aslar Frederica Grant di Villa Conte Bon Jour Alary Aslar 2008 0/0  
Alary Aslar Golden Bandith Urian Miratio Angie Alary Černý poklad 2009 0/2  
Alary Aslar Happy Queen Urian Miratio Bon Jour Alary Aslar 2009 0/0  
Alary Aslar Harrison Urian Miratio Bon Jour Alary Aslar 2010 0/0  
Alary Aslar Charleen Varras l. d. Peupliers Bacardi Alary Aslar 2010 - A
Alary Aslar Cheeky Challange Varras l. d. Peupliers Bacardi Alary Aslar 2009 0/0  
Alary Aslar Christabella Varras l. d. Peupliers Bacardi Alary Aslar ? ?  
Alary Aslar Iceflower Urian Miratio Dangerous Lady Alary Aslar 2011 0/0  
Alary Aslar Joslyn Joyce Turbo Rhodes de la Villa de Channes Bacardi Alary Aslar 2011 0/0  
Alcer Daja Cay Šídlo Alfa Daboř 1998 0/0  
Alexův dvůr Barbarian Beast Tahi Reme Nubira Arletta Passo Doble 2006 0/0  
Alexův dvůr Baxy Baccara Tahi Reme Nubira Arletta Passo Doble 2006 0/0  
Anaco Aron Saron v. Nymphenburg Ananké Beclar 1999 0/0  
Antis Desa Armín Dobgar Cita Xanada 2000 0/0  
Antis Emír Démon Dobgar Cita Xanada 1997 0/0  
Antis Ex Démon Dobgar Cita Xanada 1997 0/0  
Antis Fatima Armín Dobgar Alátna Antis 2001 1/0  
Antis Gajana Gajanete Ex Antis Orsa Orphée z Helfštýna 2005 0/0  
Antis Charm Ex Antis Orsa Orphée z Helfštýna 2008 - A
Antis Igor Nathan z Cyklonu Silesia Orsa Orphée z Helfštýna 2008 0/0  
Anzu Cyr Hasan Bobrava Agnes Arnak ? 0/0  
Ardens Blueberry Ebano Essence Queen Halit Paša 2006 2/2  
Ardens Gracegarida Ardens Gauguin Altea di latiano 2004 0/0  
Ardens Honeymoon Merlino d.l. Favola Florence v. Karpatia 2005 1/1  
Ardens Nawa Ardens Gauguin Florence v. Karpatia 2005 0/0  
Ardens Stonerose Arnold Halit Paša Ardens Honeymoon 2005 0/0  
Ardens Strombringer Arnold Halit Paša Ardens Honeymoon 2006 0/0  
Ardens Tartessafrankenburg Sergius Alexndria Rerikh Ardens Hiramhesia 2006 1/2 C
Ardens Washington Ebano Ardens Romeo Juliet 2006 0/0  
Artep Moravia Anabel Cliff v. Beuchower Hof Daisy Sweet Perla Brzeszcz 2008 0/0  
Artep Moravia Blanté Kravallo vom Schmiedbauergut Daisy Sweet Perla Brzeszcz 2011 1/1  
Atari Lee Ami Black Bryan v. Franckenhorst Anni Gong 1998 0/0  
Avašír Alessandra Chriss z Padoku Graciella Halit Paša 2009 0/0 A
Avašír Al-Samir Chriss z Padoku Graciella Halit Paša 2009 0/0  
Bearded Charles Agila Brando Belníčko Beta Rodšvéd 2009 0/0  
Beclar Adolf Gert z Písečného ostrova Berri Pasecké údolí ? 0/0  
Beclar Arne Gert z Písečného ostrova Berri Pasecké údolí ? 0/2  
Beclar Boris Conan v. Mannensheide Berri Pasecké údolí 1997 0/0  
Beclar Damian Jivago v. h. Wantij Kirra v. h. Wantij 2000 3/3  
Beclar Demi Jivago v. h. Wantij Kirra v. h. Wantij 1999 0/0  
Beclar Dusty Jivago v. h. Wantij Kirra v. h. Wantij 1999 0/1  
Beclar Funny Jivago v. h. Wantij Kirra v. h. Wantij 2000 0/0  
Bedea Aaron Star of Adamant de Grande Vinko Tahi Reme Triniti 2007 - A
Bedea Andréé Star of Adamant de Grande Vinko Tahi Reme Triniti 2006 0/0  
Bedea Audi Star of Adamant de Grande Vinko Tahi Reme Triniti 2007 - A
Bedea Daffie Star of Urbano Diamante Nero Tahi Reme Triniti 2008 1/1  
Bedea Dizzy Star of Urbano Diamante Nero Tahi Reme Triniti 2008 - A
Bedea Dream Star of Urbano Diamante Nero Tahi Reme Triniti 2009 0/0  
Belníčko Astra Wanja Wandor v. Stevinhage Nanda v. Castell 2002 - A
Belníčko Bora Nitro del Riobianco Nanda v. Castell 2005 0/1  
Belníčko Brando Nitro del Riobianco Nanda v. Castell 2004 - A
Betelges Fantasia Gino Gomez del Citone Una Betelges 2005 0/0 A
Black Bohemia Brittesse Alf Gong Alké Moravia Lexikon 2000 1/1  
Black Bohemia Dexter Alf Gong Alké Moravia Lexikon 2002 0/0  
Black Bohemia Enricco Alf Gong Alké Moravia Lexikon 2003 0/0  
Black Dancer Ariel Gex Agent Arnak Assuria Goldest Diamond 2006 0/0 A
Black Dancer Assunta Gex Agent Arnak Assuria Goldest Diamond 2007 1/1 A
Black Dancer Athesis Gex Agent Arnak Assuria Goldest Diamond 2007 1/1  
Black Dancer Bonaira Tahi Reme Diablo Assunta Black Dancer 2010 3/3  
Black Dancer Bordo Tahi Reme Diablo Assunta Black Dancer 2009 0/0  
Black Dancer Bred Tahi Reme Diablo Assunta Black Dancer 2009 0/2 B
Black Gong Bessy     1998 0/0  
Black Gong Carlo Machico l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 1997 0/0  
Black Gong Cellie Machico l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 1998 0/0  
Black Gong Cyndy Machico l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 1997 0/0  
Black Gong Eliška Titan l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 1999 2/0  
Black Gong Ema Titan l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 1999 1/0 A
Black Gong Enzo Titan l. d. Peupliers Anki z Hakenovky 2000 0/0  
Black Gong Femme Fatale Jivago v. h. Wantij Cyndy Black Gong 2000 0/0  
Black Gong Flint Jivago v. h. Wantij Cyndy Black Gong 2002 0/0  
Black Gong Floydt Jivago v. h. Wantij Cyndy Black Gong 2000 0/0  
Black Gong Frigo Jivago v. h. Wantij Cyndy Black Gong 2001 0/0  
Black Gong Ilk Baron v. Lechfeld Ema Black Gong 2007 ? A
Black Gong Ira Baron v. Lechfeld Ema Black Gong 2004 1/0 A
Black Gong Iron Baron v. Lechfeld Ema Black Gong 2005 0/0  
Black Gong Kate Frony Gold Mičer Ema Black Gong 2005 0/0  
Black Sagitta Alex Bryan Podhráz Isa Inez z Helfštýna ? 0/0  
Black Sagitta Baby Démon Damarcan Czech MIlva Isa Inéz z Helfštýna 2000 1/0  
Black Sagitta Berry Démon Damarcan Czech MIlva Isa Inéz z Helfštýna 2000 0/0  
Black Sagitta Derek Gral Bohemia Gotika Baby Black Sagitta 2004 0/0  
Black Sagitta Egir Aramis Halit Paša Baby Black Sagitta 2006 0/0  
Black Sagitta Era Aramis Halit Paša Baby Black Sagitta 2006 0/0  
Black Sagitta Frodo Quincy Böllenruthen Era Black Sagitta 2009 2/1 C
Bobrava Lars Ares v. Okeanos Alma ze Samor. ? 0/0  
Bobrava Orkán Best z Cyklonu Hetty Bobrava 1997 0/0  
Bobrava Peri Hasan Bobrava Hetty Bobrava 1997 0/0  
Bobrava Sagvan Black Bryan v. Franckenhorst Gina von Thujaeck 1999 0/0  
Bobrava Saly Black Bryan v. Franckenhorst Gina von Thujaeck 1998 0/0  
Bobrava Tina Gabor v. Castell Gina von Thujaeck 1999 0/0  
Bobrava Udina Omar Bobrava Saly Bobrava 2000 0/0  
Bobrava Ungo Omar Bobrava Saly Bobrava 2000 0/0  
Bobrava Vera Omar Bobrava Gina von Thujaeck 2000 0/0  
Bobrava Verdi Omar Bobrava Gina von Thujaeck 2003 0/0  
Bobrava Zorin Alexander Windsor Vera Bobrava 2005 0/0  
Bodyguard z Fialky Artlees Kevin Elva Arstee Erelis 2005 0/1  
Bodyguard z Fialky Breezy Gral Bohemia Gotika Arstee Erelis ? ? A
Bodyguard z Fialky Cartee Aramis Halit Paša Arstee Erelis 2005 0/0  
Bodyguard z Fialky Derick Sergius Alexndria Rerikh Artlees Bodyguard z Fialky 2006 0/0  
Bohemia Gotika Alfa Irin Elva Afra z Olivy 1997 0/0  
Bohemia Gotika Celestýn Irin Elva Afra z Olivy 1997 0/0  
Bohemia Gotika Dedra Machico l. d. Peupliers Indiana Elva 2000 1/1  
Bohemia Gotika Ema Machico l. d. Peupliers Indiana Elva 1999 0/0  
Bohemia Gotika Frezie Hadar Hosea v. Diaspora Indiana Elva 1999 0/0 A
Bohemia Gotika Gemma Gabor v. Castell Indiana Elva 2000 - A
Bohemia Gotika Giza Gabor v. Castell Indiana Elva 2001 0/0  
Bohemia Gotika Gral Gabor v. Castell Indiana Elva 1999 0/0  
Bohemia Gotika Gvendolína Gabor v. Castell Indiana Elva 2001 0/0  
Bohemia Gotika Charisma Drink Zkanape Ema Bohemia Gotika 2002 0/0  
Bohemia Gotika Cheytan Drink Zkanape Ema Bohemia Gotika 2006 - A
Bohemia Gotika Indiana Como Jivono di Matario Dedra Bohemia Gotika 2003 0/0 A
Bohemia Gotika Jasmína Volvo Betelges Giza Bohemia Gotika 2004 0/0 A
Bohemia Gotika Jonáš Volvo Betelges Giza Bohemia Gotika 2003 0/0 A
Bohemia Gotika Liduška Akar Jumper Ema Bohemia Gotika 2005 0/2  
Bohemia Superb Andrey Bono Elton Extra Moravák Dara Darien Cherlin 2009 0/0  
Bohemia Superb Archibald Bono Elton Extra Moravák Dara Darien Cherlin ? ?  
Borero Aldea Armín Dobgar Birki Tekram 1998 0/0  
Borero Aron Armín Dobgar Birki Tekram 1997 0/0  
Borero Aveiro Armín Dobgar Birki Tekram 1997 0/0  
Brittasgang Afroditha di Aramis Halit Paša Ashley Alary Aslar 2007 0/0  
Brittasgang Arny di Aramis Halit Paša Ashley Alary Aslar 2007 0/0 A
Brittasgang Baby Britannica di Elton Extra Moravák Brittanica Halit Paša 2007 0/0 A
Brittasgang Bodie Proffi di Elton Extra Moravák Brittanica Halit Paša 2007 0/0 A
Brittasgang Bonapart di Elton Extra Moravák Brittanica Halit Paša 2007 0/0  
Brittasgang Carevna di Spike l. d. Peupliers Brittanica Halit Paša 2008 0/0  
Brittasgang Cashmere Caroline di Spike l. d. Peupliers Brittanica Halit Paša 2008 0/0  
Brittasgang Corleona Lady di Spike l. d. Peupliers Brittanica Halit Paša 2008 0/0 A
Broskvička Bingo Boy Urian Miratio Arvica Alary Aslar ? ?  
Broskvička Bosman Boy Urian Miratio Arvica Alary Aslar ? 0/0  
Broskvička Bueno Marrone Urian Miratio Arvica Alary Aslar 2009 0/0  
Brynal Gold Cutter Gabor v. Castell Afrodita Bos 2000 1/0  
Brynal Gold Efrita Tabor v. Castell Bora Belníčko 2008 - A
Brynal Gold Frank Gex Agent Arnak Bora Belníčko 2009 ? A
Brynal Gold Gina Bojan v. Havelland Bora Belníčko 2011 - A
Brynal Gold Gloria Bojan v. Havelland Bora Belníčko 2010 0/0  
Calibra Magic Art     1997 0/0  
Calibra Magic Betty     1998 0/0  
Calibra Magic Dag Lord v. Trajan Ara Calibra 1998 0/2  
Calibra Magic Deisy Lord v. Trajan Ara Calibra 1997 0/0  
Calibra Magic Desy Lord v. Trajan Ara Calibra 1997 0/0  
Calibra Magic Fergie Drink Zkanape Gina Gold Mičer 2005 0/0 A
Calibra Magic Finn Drink Zkanape Gina Gold Mičer 2003 0/0  
Calibra Magic Frea Drink Zkanape Gina Gold Mičer 2005 0/0  
Calibra Magic Gerios Arak v. Schwarzen Angel Gina Gold Mičer 2005 0/0  
Coldplay Afrika Grant di Villa Conte Kelly Černý trůn 2008 0/0 A
Coldplay As Gorm Grant di Villa Conte Kelly Černý trůn 2010 - A
Cor Fortis Abigaile Questor v.l. Deux Peupliers Zea v. Schloss Lupus 2005 0/0  
Cor Fortis Amigo Questor v.l. Deux Peupliers Zea v. Schloss Lupus 2005 0/0  
Cor Fortis Cero   Zea v. Schloss Lupus 2009 ? A
Cor Fortis Endy Falco v. Ländtor Zea v. Schloss Lupus 2009 3/2  
Cor Fortis Ester Falco v. Ländtor Zea v. Schloss Lupus 2008 0/0  
Czech Milva Bert Grif Kvart Bennie z Frýdlantského severu ? 0/0  
Czech Milva D.Damarcan Fabian Fenris v. Diaspora Betty Milva 1997 0/0  
Czech Milva David Dorian Fabian Fenris v. Diaspora Betty Milva 1998 0/0  
Czech Milva Filis Thorvald v. Stevinhage Betty Milva 2000 0/0  
Czech Milva Free Thorvald v. Stevinhage Betty Milva 2000 1/1  
Černý poklad Angie Alary Lars Bobrava Era ze Psoluky 2001 0/0  
Černý poklad Aurin Lars Bobrava Era ze Psoluky 2000 1/0  
Černý trůn Cowboy Ferry v. Grenzturm Ira z Písečného ostrova 1997 0/0  
Černý trůn Goldie Hadar Hosea v. Diaspora Judyt Dunaxa 1998 0/0  
Černý trůn Hardy Hadar Hosea v. Diaspora Judyt Dunaxa 1999 0/0  
Černý trůn Christy Shogun v. Roveline Judyt Dunaxa 2001 0/0  
Černý trůn Ice Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 0/0  
Černý trůn Idol Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2000 0/2  
Černý trůn If Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 2/2  
Černý trůn Ilk Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 0/0  
Černý trůn Inka Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 3/1  
Černý trůn Izak Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2000 2/1  
Černý trůn Jackie Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2003 0/0  
Černý trůn Jamie Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 0/0  
Černý trůn Jason Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 1/1  
Černý trůn Jasper Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 0/0  
Černý trůn Jilly Wanja Wandor v. Stevinhage Judyt Dunaxa 2002 2/1  
Černý trůn Kelly Nathan z Cyklonu Silesia Jilly Černý trůn 2006 0/0 A
Černý trůn Kim Nathan z Cyklonu Silesia Jilly Černý trůn 2007 0/0  
Černý trůn King Nathan z Cyklonu Silesia Jilly Černý trůn 2006 1/1 A
Černý trůn Leslie Tabor v. Castell Jilly Černý trůn 2008 0/0  
Černý trůn Muriel Urbano Diamante Nero Jilly Černý trůn 2008 0/0 A
d. l. Villa d. Channes Dirk Swanko Vasko Nitro de la Villa de Channes Swany Pharos de la Villa de Channes 2010 - B
Daboř Cheila Alf Gong Hory Daboř 1998 0/0  
Daker Kima Ria Pro Maestro di Capella Ornella de Grande Vinko 2008 0/0  
de Grande Vinko Batler Pluto de Grande Vinko Indira iz Dinastii Bridzhit 2007 0/0 A
de Grande Vinko Sonique Adamant de Grande Vinko Nueva de Grande Vinko 2005 0/0 A
Dehtářský potok Ali Gabor v. Castell Cellie Black Gong 2001 0/0  
Dehtářský potok Astin Gabor v. Castell Cellie Black Gong 2002 0/0  
Dehtářský potok Bela Argus v. Ixtlan Cellie Black Gong 2002 0/0  
del Mediano Indra Max Master of Djarmati Della Baronessa Come As You Are ? ?  
Dobgar Armín Quido v. Franckenhorst Samba z Padoku ? 0/0  
Dobgar Ester Black Bryan v. Franckenhorst Sigma z Padoku 1998 0/0  
Dobgar Golda Black Bryan v. Franckenhorst Samba z Padoku 1998 0/0  
Dobgar Hillo Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 1997 0/0  
Dobgar Chanel Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 1998 0/0  
Dobgar Chantal Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 1998 0/0  
Dobgar Charm Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 1999 0/0  
Dobgar Issis Black Bryan v. Franckenhorst Samba z Padoku 1999 0/0  
Dobgar Kalina Black Bryan v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2000 0/0  
Dobgar Luna Lady Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 1999 0/0  
Dobgar Miky Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2000 0/0  
Dobgar Monty Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2000 0/0  
Dobgar Nicolas Nero Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 2002 0/0  
Dobgar Nina Nela Black Bryan v. Franckenhorst Abba Dobgar 2002 0/0  
Dobgar Odeta Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2001 1/0  
Dobgar Ornesto Orson Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2001 0/0  
Dobgar Pamela Paula Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2002 0/0  
Dobgar Panthea Pety Ino v. Franckenhorst Dolores Dobgar 2002 0/0  
Dunaxa Judyt Quirinus v. Neerland Stamm Giri Vacer ? 0/1  
Ebola Akina Raptor Elton Extra Moravák Cairo Jumper 2008 0/0  
Ebony Queen Aachninn Aam Cliff v. Beuchower Hof Hermína Zkanape 2010 1/2  
Ebony Queen Aki Lady Cliff v. Beuchower Hof Hermína Zkanape 2010 0/0  
Elí-los Agil Gyn z Písečného ostrova Doňa Jerbecon 1997 0/0  
Elva Bohemia Kevin Quirinus v. Neerland Stamm Davy Elva 1997 0/0  
Elva Bohemia Loreta Quirinus v. Neerland Stamm Davy Elva 1997 2/2  
Elva Manitou Quirinus v. Neerland Stamm Davy Elva 1997 0/0  
Elydon Bart Urian MIratio Airin Moravak Extra Elite ? ?  
Erelis Aranka Mord Zkanape Daja Alcer 1998 0/0  
Erelis Arstee Mord Zkanape Daja Alcer 1998 0/0  
Erelis Aston Mord Zkanape Daja Alcer 1998 0/0  
Eria Pro Red River Irinland Eros Erato Eria Pro Lillia Blanca 2006 2/1  
Eria Pro Reni Remark Irinland Eros Erato Eria Pro Lillia Blanca 2007 0/0  
Extra Elite Airin Moravak Khancoban v. Teutonia Ira Extra Moravák 2006 0/0  
Extra Elite Caro Energy Extra Moravák Ira Extra Moravák 2008 - A
Extra Elite El Cid Bojan v. Havelland Elektra Extra Moravák 2010 - A
Extra Elite Ford Ascomanis Gitano Bess Extra Moravák 2011 0/0  
Extra Moravák Bess Como Jivono di Matario Hessi Extra Moravák 2005 - A
Extra Moravák Caro Aldo z Heranovy vily Jessi z Prašné cesty 1997 2/0  
Extra Moravák Cigo Aldo z Heranovy vily Jessi z Prašné cesty 1998 2/1  
Extra Moravák Eimi Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1999 1/0  
Extra Moravák Elis Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1997 0/0 A
Extra Moravák Elton Baron Nike Renewal Hesi Extra Moravák 2005 - A
Extra Moravák Era Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1997 0/0  
Extra Moravák Eros Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1998 0/0  
Extra Moravák Fany Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1998 0/0  
Extra Moravák Ford Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1998 0/0  
Extra Moravák Fox Aldo z Heranovy vily Clea Gemerské lúčky 1998 2/0  
Extra Moravak Hessi Como Jivono di Matario Elis Extra Moravák 2002 - A
Extra Moravak Ira Como Jivono di Matario Elis Extra Moravák 2002 - A
Extra Moravák Kiss Alex Black Sagitta Elis Extra Moravák 2002 0/1  
Extra Moravák Lessi Como Jivono di Matario Herta Marion 2002 0/0 A
Falmarka Ajax Aldo z Heranovy vily Herta Marion 1999 3/3 B
Falmarka Alf Aldo z Heranovy vily Herta Marion 1999 0/0  
First Floor Amadea Urian Miratio Cinderella Restless Heart ? ?  
First Floor Armida Urian Miratio Cinderella Restless Heart 2009 0/0  
Fri-Dob Chelzi Magor Zkanape Fama Fri-Dob 1997 0/0  
Fri-Dob Cherlin Magor Zkanape Fama Fri-Dob 1997 0/0  
from 14. Meridian A'Sara Nitro del Riobianco Grey Asdemi di Matario 2008 - A
from 14. Meridian Anche Nigre Nitro del Riobianco Grey Asdemi di Matario 2008 0/0  
from 14. Meridian Comtessa Donsa Don Diego v. Harten Kern A´Sara Nigre from 14. Meridian 2011 0/0  
Gabi Vigo Izis Gino Gomez del Citone Gravin Gabi z Padoku 2005 0/0 A
Galanthus Nobilis Bretagne Tamerlan iz Slavnoi Stai Nueva de Grande Vinko 2005 0/0 B
Gold Mičer Alma     2000 0/0  
Gold Mičer Clyf Eman Zkanape Beni Misar 1997 0/0  
Gold Mičer Etna Mord Zkanape Beni Misar 1997 0/0  
Gold Mičer Face Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 1998 0/0  
Gold Mičer Falco Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 1998 0/0  
Gold Mičer Ferry Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 1998 0/0  
Gold Mičer Ford Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 2002 0/0  
Gold Mičer Frona Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 1998 0/0  
Gold Mičer Frony Larry v. d. Mooreiche Brema Mičer 1998 0/0  
Gold Mičer Gina Gero v. d. Mooreiche Brema Mičer 1999 0/0  
Gold Mičer Guss Gero v. d. Mooreiche Brema Mičer 2002 0/0  
Gold Mičer Ichita D'Ono Vijoko di Matario Alane of Mon-Ja-Mes 2005 0/0  
Gold Mičer Ir D'Ono Vijoko di Matario Alane of Mon-Ja-Mes 2005 0/0  
Gold Mičer Jak Frony Gold Mičer Alane of Mon-Ja-Mes 2005 1/1  
Gold Mičer Janina Frony Gold Mičer Alane of Mon-Ja-Mes 2005 0/0  
Gold Mičer Jury Frony Gold Mičer Alane of Mon-Ja-Mes 2005 0/0  
Gold Mičer Kendy Mezzrow's Fabio Jury Gold Mičer 2010 0/0  
Gold Mičer Kimberly Mezzrow's Fabio Jury Gold Mičer ? ?  
Golden Svem Akim Gaston od Dvou lvů Egida Jumper 2010 0/0  
Golden Svem Aron Gaston od Dvou lvů Egida Jumper 2011 0/0  
Goldest Diamond Alwaro Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2000 0/1  
Goldest Diamond Ambross Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2000 0/0 A
Goldest Diamond Aristo Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2000 0/0  
Goldest Diamond Arrak Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2000 0/0  
Goldest Diamond Assuria Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2003 1/1  
Goldest Diamond Benefica Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2002 0/0  
Goldest Diamond Bessira Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2002 0/0  
Goldest Diamond Brazil Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2003 0/0  
Goldest Diamond Britannica Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2001 2/2 A
Goldest Diamond Bryan Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2002 3/0  
Goldest Diamond Carina Uligan v.h.t.Ter Helle Ester Dobgar 2003 0/0  
Goldest Diamond Caroll Uligan v.h.t.Ter Helle Ester Dobgar 2002 0/0  
Goldest diamond Cassia Uligan v.h.t.Ter Helle Ester Dobgar 2003 1/0  
Goldest Diamond Claudius Uligan v.h.t.Ter Helle Ester Dobgar 2002 0/0 A
Goldest Diamond Darley Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2004 0/0  
Goldest Diamond Daya Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2004 - A
Goldest Diamond Debra Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2004 0/0  
Goldest Diamond Desirre Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2004 - A
Goldest Diamond Dorren Jivago v. h. Wantij Ester Dobgar 2003 0/0  
Graham Brauni Clark z Písečného ostrova Hazel Fri-Dob 1997 0/0  
Graphic Line Aerola Modus Ost Aviator Ace Rossijskij Kolorit Aelita 2005 0/0 A
Graz z Romaru Aron     1999 0/0  
Graz z Romaru Elke Bred Verdi Beny z Romaru 1999 0/0  
Graz z Romaru Garson Lord Royal Bell Beny z Romaru 1999 0/0  
Graz z Romaru Chanel Thorvald v. Stevinhage Beny z Romaru 1999 0/0  
Graz z Romaru Irior Démon Damarcan Czech Milva Beny z Romaru 2000 0/0  
Graz z Romaru Jenny Lou Black Bryan v. Franckenhorst Enri z Romaru 2000 2/2  
Graz z Romaru Jerzy Black Bryan v. Franckenhorst Enri z Romaru 2000 0/0  
Graz z Romaru Jet Black Bryan v. Franckenhorst Enri z Romaru 2000 2/0  
Graz z Romaru Keithy Ino v. Franckenhorst Enri z Romaru 2003 1/1  
Graz z Romaru Lukrecia Alexander Windsor Enri z Romaru 2005 3/3  
Graz z Romaru Moriana     2005 1/1  
Graz z Romaru Nikita Alexander Windsor Kaira Kiara z Helfštýna 2005 - A
Graz z Romaru Onno Angelo Halit Paša Nikita Graz z Romaru 2007 - A
Graz z Romaru Onyx Angelo Halit Paša Nikita Graz z Romaru 2006 0/0  
Graz z Romaru Oscar Angelo Halit Paša Nikita Graz z Romaru 2008 - A
Graz z Romaru Quendy Chester v. d. Töpferstadt Nikita Graz z Romaru 2010 0/0  
Graz z Romaru Quincia Chester v. d. Töpferstadt Nikita Graz z Romaru 2011 0/0  
Gujar of Gudas Eso Orson v. Roveline Egida Zkanape ? 0/0  
Gujar of Gudas Fasco Conan v. Mannensheide Egida Zkanape 1997 0/0  
Gujar of Gudas Fera Conan v. Mannensheide Egida Zkanape 1997 0/0  
Gujar of Gudas Flora Conan v. Mannensheide Egida Zkanape 1997 0/0  
Gujar of Gudas Garp Eso Gujar Dixi Gujar 1998 0/0  
Gujar of Gudas Gato Eso Gujar Dixi Gujar 1999 0/0  
Gujar of Gudas Gizza Eso Gujar Dixi Gujar 1998 0/0  
Gujar of Gudas Heidi Shogun v. Roveline Dixi Gujar 1999 0/0  
Gujar of Gudas Hermes Shogun v. Roveline Dixi Gujar 2000 0/0  
Gujar of Gudas Chanel     2000 0/0  
Gujar of Gudas Ikar Wanja Wandor v. Stevinhage Dixi Gujar 2000 0/0  
Gujar of Gudas Ina Wanja Wandor v. Stevinhage Dixi Gujar 2001 0/0  
Gujar of Gudas Indy Wanja Wandor v. Stevinhage Dixi Gujar 2001 0/0  
Gujar of Gudas Irma Wanja Wandor v. Stevinhage Dixi Gujar 2002 0/0 A
Gujar of Gudas Jagan Vito v. Neerlands Stamm Dixi Gujar 2002 0/0 A
Gujar of Gudas Justy Vito v. Neerlands Stamm Dixi Gujar 2005 0/0  
Gumby Akim Bronx z Cyklonu Bina Sonar ? 2/0  
Gumby Bern Armín Dobgar Bina Sonar 1998 0/0  
Gumby Best Armín Dobgar Bina Sonar 1998 0/0  
Gumby Bina Armín Dobgar Bina Sonar 1998 0/0  
Gumby Bona Armín Dobgar Bina Sonar 1998 2/1  
Gumby Bud Armín Dobgar Bina Sonar 1999 0/0  
Gumby Coop Gabor v. Castell Bina Gumby 2000 1/1  
Gumby Dafné Coop Gumby Indiana Bohemia Gotika 2005 0/0 A
Gumby Dantes Coop Gumby Indiana Bohemia Gotika 2007 0/0  
Gumby Dennis Coop Gumby Indiana Bohemia Gotika 2006 0/0  
Gumby Dixon Coop Gumby Indiana Bohemia Gotika 2005 0/0 A
Gumby Eddie Nathan z Cyklonu Silesia Indiana Bohemia Gotika 2007 0/0  
Gumby Eimy Nathan z Cyklonu Silesia Indiana Bohemia Gotika 2007 0/0  
Gumby Falco Aramis Halit Paša Dafné Gumby 2009 3/3  
Gumby Fiona Aramis Halit Paša Dafné Gumby 2009 0/0  
Gumby Fredy Aramis Halit Paša Dafné Gumby 2008 0/0  
Gumby Freny Aramis Halit Paša Dafné Gumby 2008 0/0  
Gumby Hekaté Kravallo vom Schmiedbauergut Dafné Gumby 2011 0/0  
Halit Paša Alessandra Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2002 0/0 A
Halit Paša Ambrosia Fan-Fan de Grande Vinko Jasmína Bohemia Gotika 2010 0/0  
Halit Paša Angelo Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2002 0/0  
Halit Paša Anne Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2002 0/0 A
Halit Paša Annoubis Fan-Fan de Grande Vinko Jasmína Bohemia Gotika 2009 0/0  
Halit Paša Aramis Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2003 0/0 A
Halit Paša Arnold Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2002 0/0  
Halit Paša Arwen Fan-Fan de Grande Vinko Jasmína Bohemia Gotika 2010 0/0  
Halit Paša Athena Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2002 0/0  
Halit Paša Augustin Gino Gomez del Citone Frezie Bohemia Gotika 2003 0/0  
Halit Paša Beauty Sunny Batler de Grande Vinko Britannica Goldest Diamond 2010 0/0  
Halit Paša Benjamin Drink Zkanape Frezie Bohemia Gotika 2005 0/0  
Halit Paša Bora Drink Zkanape Frezie Bohemia Gotika 2005 0/0  
Halit Paša Brittanica Drink Zkanape Frezie Bohemia Gotika 2005 0/0 A
Halit Paša Caesarion Nilo dei Nobili Nati Galanthus Nobilis Bretagne 2009 0/0  
Halit Paša Clifford Balou v. Residenzschloss Britannica Goldest Diamond 2005 0/0  
Halit Paša Cynthia Balou v. Residenzschloss Britannica Goldest Diamond 2005 0/0 A
Halit Paša Dominique Balou v. Residenzschloss Frezie Bohemia Gotika 2005 0/0 A
Halit Paša Ebonit Rossijskij Kolorit Arbat Aldo Bogema Blis iz Gratsiano 2005 0/0  
Halit Paša Ebony Star Rossijskij Kolorit Arbat Aldo Bogema Blis iz Gratsiano 2005 1/1 A
Halit Paša Excellence Emir Rossijskij Kolorit Arbat Aldo Bogema Blis iz Gratsiano 2005 0/0 A
Halit Paša Fantaghiro Aramis Halit Paša Bogema Blis iz Gratsiano 2005 0/0  
Halit Paša Fernando Aramis Halit Paša Bogema Blis iz Gratsiano 2006 0/0  
Halit Paša Franco Aramis Halit Paša Bogema Blis iz Gratsiano 2006 0/0  
Halit Paša Frida Batler de Grande Vinko Geraldine Halit Paša 2010 0/0  
Halit Paša Gaddys Tyson di Campovalano Britannica Goldest Diamond 2008 0/0  
Halit Paša Geraldine Tyson di Campovalano Britannica Goldest Diamond 2006 0/0  
Halit Paša Ginger Tyson di Campovalano Britannica Goldest Diamond 2006 0/0  
Halit Paša Graciella Tyson di Campovalano Britannica Goldest Diamond 2006 0/0 A
Halit Paša Cherryl Batler de Grande Vinko Sonique de Grande Vinko 2010 ?  
Halit Paša Cheyenne Athor di Campovalano Jasmína Bohemia Gotika 2007 0/0  
Halit Paša Chiara Athor di Campovalano Jasmína Bohemia Gotika 2007 0/0 A
Halit Paša Imagine Pimm's Number one iz doma Domeni Galanthus Nobilis Bretagne 2007 0/0 A
Halit Paša Immax Pimm's Number one iz doma Domeni Galanthus Nobilis Bretagne 2008 0/0  
Halit Paša Isména Pimm's Number one iz doma Domeni Galanthus Nobilis Bretagne 2007 0/0 A
Halit Paša Ithaka Pimm's Number one iz doma Domeni Galanthus Nobilis Bretagne 2007 1/1  
Halit Paša Jeannette Aramis Halit Paša Britannica Goldest Diamond 2008 0/0 A
Halit Paša Ježibaba Aramis Halit Paša Britannica Goldest Diamond 2008 0/0  
Halit Paša Leontina Graphic Line Antey Izis Gabi Vigo 2007 0/0  
Halit Paša Lorraine Graphic Line Antey Izis Gabi Vigo 2008 0/0 A
Halit Paša Madlenka Dixon Gumby Sonique de Grande Vinko 2007 1/1  
Halit Paša Mon Chou Dixon Gumby Sonique de Grande Vinko 2008 1/1  
Halit Paša Nasir Nitro del Riobianco Fantasia Betelges 2007 0/0  
Halit Paša Nomi Nitro del Riobianco Fantasia Betelges 2007 0/0 A
Halit Paša Pearl Quincy Böllenruthen Dominique Halit Paša 2008 1/1  
Halit Paša Princezna Quincy Böllenruthen Dominique Halit Paša 2008 0/0  
Halit Paša Queen Nitro del Riobianco Galanthus Nobilis Bretagne 2008 0/0 A
Halit Paša Quintana Nitro del Riobianco Galanthus Nobilis Bretagne 2008 0/0  
Halit Paša Rhapsody Nitro del Riobianco Jasmína Bohemia Gotika 2008 0/0  
Halit Paša Scarlett Chinji Ramonburg's Britannica Goldest Diamond 2008 1/1  
Halit Paša Serafine Chinji Ramonburg's Britannica Goldest Diamond 2008 0/0  
Halit Paša Sheilla Chinji Ramonburg's Britannica Goldest Diamond 2009 0/0  
Halit Paša Sylvester Chinji Ramonburg's Britannica Goldest Diamond 2008 0/0 A
Halit Paša Ungoliant Nitro del Riobianco Edinstvennaya Moya iz Gratsiano 2008 0/0  
Halit Paša Valdez Quincy v. d. Böllenruthen Fantasia Betelges 2008 0/1  
Halit Paša Winner Batler de Grande Vinko Sonique de Grande Vinko 2009 0/0 A
Halit Paša Yamaha Star Batler de Grande Vinko Ebony Star Halit Paša 2009 0/0  
Halit Paša Yamamba Star Batler de Grande Vinko Ebony Star Halit Paša 2009 0/0  
Hankybar Annabella Amant Zkanape Fatima Antis ? ?  
Honey Hooligan Balalaika Orkán Pasecké údolí Barborka od Sopečné hory ? 1/1  
Honey Hooligan Czokoladka Orkán Pasecké údolí Nightwish Afrodite 2009 0/0  
Honey Hooligan Christa Orkán Pasecké údolí Nightwish Afrodite 2010 - A
Chantal Aska Gert z Písečného ostrova Katy Bobrava 1997 0/0  
Cherlin Adéla Alf Gong Cherlin Fri-Dob 1999 3/2  
Cherlin Arisa Alf Gong Cherlin Fri-Dob 1999 0/0  
Cherlin Aura Aurea Alf Gong Cherlin Fri-Dob 1999 2/2  
Cherlin Bak Bakhera Alf Gong Cherlin Fri-Dob 2000 0/1  
Cherlin Black Briketa Alf Gong Cherlin Fri-Dob 2000 2/0  
Cherlin Castor Corot Lord v. Märchengarten Cherlin Fri-Dob 2003 0/0  
Cherlin City Citriana Lord v. Märchengarten Cherlin Fri-Dob 2002 1/2  
Cherlin Dara Darien Floydt Black Gong Aenea Shiny Cherlin ? 0/0  
in Stile Nero Ambra Orkán Pasecké údolí Deborah Passo Doble 2010 0/0  
iz Doliny Dalmenov Grande Vinco Pluto de Grande Vinko Aida de Grande Vinko 2008 0/0  
iz Gratsiano Bogema Bliss Tigr iz Slavnoi Stai Shokoladka Blossom iz Gratsiano 2003 0/0 A
iz Gratsiano Edinstvennaya Moya Nestor iz Zoosfery Shokoladka Blossom iz Gratsiano 2005 0/0  
iz Zoosféry Nari Fabian Fenris v. Diaspora Smart Wood Hills Yutisia 1997 0/0  
Jumper Akar Fasco Gujar Creda Abba Sonia 2000 0/0  
Jumper Amerika Fasco Gujar Creda Abba Sonia 2000 0/0  
Jumper Ares Fasco Gujar Creda Abba Sonia 2000 0/0  
Jumper Aria Fasco Gujar Creda Abba Sonia 2000 2/1 A
Jumper Cairo Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2005 0/0  
Jumper Capone Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2003 0/0  
Jumper Caya Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2003 0/1  
Jumper Creda Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2005 1/1  
Jumper Dakota Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2005 0/0  
Jumper Dantes Drink Zkanape Creda Abba Sonia ? ?  
Jumper Drink Drink Zkanape Creda Abba Sonia 2005 0/0  
Jumper Endy Jagan Gujar of Gudas Caya Jumper 2008 1/3  
Jumper Éro Jagan Gujar of Gudas Caya Jumper 2008 1/1  
Jumper Gaya Elton Extra Moravák Caya Jumper 2008 2/2  
Jumper Gessi Elton Extra Moravák Caya Jumper 2008 0/0  
Jumper Guta Elton Extra Moravák Caya Jumper 2008 0/0 A
Jumper Haya Gaston od Dvou lvů Guta Jumper 2010 0/0  
Jumper Henessy Gaston od Dvou lvů Guta Jumper 2011 0/0  
Jumper Hester Gaston od Dvou lvů Guta Jumper 2010 0/0  
Labský úval Emír Arez Hravé pírko Corina z Helfštýna ? 0/0  
Labský úval Ines Thorvald v. Stevinhage Corina z Helfštýna 2000 0/0  
Laguna Nova Carol Gabor v. Castell Trefa Zkanape 2000 0/0  
Laguna Nova Cirra Gabor v. Castell Trefa Zkanape 2002 1/0  
Laguna Nova Darby Drink Zkanape Trefa Zkanape 2002 0/0  
Laguna Nova Dessy Drink Zkanape Trefa Zkanape ? ?  
Laguna Nova Enna Tabor v. Castell Cirra Laguna Nova 2005 0/0  
Laguna Nova Erloy Tabor v. Castell Cirra Laguna Nova ? ?  
Laguna Nova Gary Brando Belníčko Cirra Laguna Nova 2008 0/0  
Marion Hasan Larson v. Frankenland Cora Marion 1997 0/0  
Marion Ital     1997 0/0  
Marion John Hasan Bobrava Brenda Calypso 1999 2/1  
Miratio Urian Tahi Reme Lucifer Lea v. Fürstenfeld 2006 - A
Mirko Beyzi Chuck v. Toering Hera Bobrava 1997 0/0  
Mirko Bruno Chuck v. Toering Hera Bobrava 1998 0/0  
Mirko Cyrano Thorvald v. Stevinhage Beyzi Mirko 1999 3/1  
Miss Jakoso Agir Gabor v. Castell Peri Bobrava 1999 0/0  
Miss Jakoso Beny Ino v. Franckenhorst Peri Bobrava 2002 0/0  
Modrý Jantar Arou Brix Jižní Kardaš Erza Rozárka 1998 0/0  
Modrý Jantar Bona Bred Verdi Erza Rozárka 1998 0/0  
Moravia Heart Airinn Tahi Reme Nubira Quartessa Quirra z Helfštýna 2005 0/0  
Moravia Heart Ariella Tahi Reme Nubira Quartessa Quirra z Helfštýna ? ?  
Moravia Heart Arwen Tahi Reme Nubira Quartessa Quirra z Helfštýna 2005 4/0  
Moravia Heart Baronesse Bastet Nathan z Cyklonu Silesia Quartessa Quirra z Helfštýna 2005 0/0  
Moravia Heart Berenika Nathan z Cyklonu Silesia Quartessa Quirra z Helfštýna 2005 1/1  
Moravia Heart Bronco Nathan z Cyklonu Silesia Quartessa Quirra z Helfštýna 2005 0/1  
Moravia Heart Fannie Lorenco Latino v. Cobra Chakori Moravia Heart ? 0/0  
Moravia Heart Faramir Lorenco Latino v. Cobra Chakori Moravia Heart 2008 0/0  
Moravia Heart Gandorr Fedor del Naší Conessa Moravia Heart 2009 0/0  
Moravia Heart Hillary Pako Daker Chakori Moravia Heart 2010 0/0  
Nightwish Aphrodite Rowan Erjolihof Eischa v. Lechfeld 2007 - B
Nuova Dolce Vita Greta Garbo Volvo Betelges Comedy di Casa Dolce Vita 2004 3/2 C
Nuova Dolce Vita Charron Orkán Pasecké údolí Greta Garbo Nuova Dolce Vita 2007 0/1  
od Dvou lvů Agnes Como Jivono di Matario Angie Oderská vyhlídka 2002 0/0 A
od Dvou lvů Anabel Como Jivono di Matario Angie Oderská vyhlídka 2002 0/0  
od Dvou lvů Anelly Como Jivono di Matario Angie Oderská vyhlídka 2002 0/0 A
od Dvou lvů Bailey Drink Zkanape Angie Oderská vyhlídka 2005 0/0  
od Dvou lvů Barbucha Drink Zkanape Angie Oderská vyhlídka ? ?  
od Dvou lvů Bentley Drink Zkanape Angie Oderská vyhlídka 2004 0/0 A
od Dvou lvů Blizard Drink Zkanape Angie Oderská vyhlídka 2003 0/0  
od Dvou lvů Cally D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2005 0/0  
od Dvou lvů Carat D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2005 0/0  
od Dvou lvů Carys D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2005 0/0  
od Dvou lvů Cortes D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2005 0/0  
od Dvou lvů Dakota D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2006 0/0  
od Dvou lvů Diana D'Ono Vijoko di Matario Angie Oderská vyhlídka 2007 0/0  
od Dvou lvů Elko Tahi Reme Tornado Anabel od Dvou lvů 2006 0/0  
od Dvou lvů Fabian Adamant de Grande Vinko Agnes od Dvou lvů 2006 0/0  
od Dvou lvů Frayer Adamant de Grande Vinko Agnes od Dvou lvů 2006 0/0  
od Dvou lvů Gabby Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2007 0/0 A
od Dvou lvů Gaston Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2008 0/0 A
od Dvou lvů Get Lucky Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2009 0/0  
od Dvou lvů Goldie Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2007 0/0  
od Dvou lvů Grace Kelly Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2007 0/0  
od Dvou lvů Grand Eko Royal Bell Anelly od Dvou lvů 2007 0/0  
od Dvou lvů Hiddo Grant di Villa Conte Agnes od Dvou lvů 2008 0/0 A
od Dvou lvů I Sheena Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2009 0/0  
od Dvou lvů Icon Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2008 1/1 A
od Dvou lvů Iddo Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2009 0/0 A
od Dvou lvů Imma Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2009 0/0  
od Dvou lvů Indian Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2009 0/0 A
od Dvou lvů Irin Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2009 0/0  
od Dvou lvů Iris Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2008 0/0  
od Dvou lvů Issa Nitro del Riobianco Carys od Dvou lvů 2008 0/0  
od Dvou lvů Jerry Urbano Diamante Nero Anelly od Dvou lvů 2009 0/0  
od Dvou lvů Jixa Urbano Diamante Nero Anelly od Dvou lvů ? 0/0  
od Sopečné hory Babeta Nathan z Cyklonu Silesia If Černý trůn 2005 2/2  
od Sopečné hory Barborka Nathan z Cyklonu Silesia If Černý trůn 2005 0/0 A
od Sopečné hory Bret Nathan z Cyklonu Silesia If Černý trůn 2005 0/1  
od Sopečné hory Cácorka Tabor v. Castell If Černý trůn 2008 0/0  
od Sopečné hory Cardinal Hektor Tabor v. Castell If Černý trůn 2007 ? A
od Sopečné hory Cikánka Tabor v. Castell if Černý trůn 2007 ? A
Oderská vyhlídka Angie Fabian Fenris v. Diaspora Fatty Pasecké údolí 1998 0/0  
of Mon-Ja-Mes Alane Luther v. Landrys Miss Mona v. Heckendorf 2000 1/2 B
Pa-Ja Elona Alf Gong Cukra Medokýš 1998 0/0  
Pa-Ja Enny Alf Gong Cukra Medokýš 1998 1/1  
Palomino Bonito Annaly Car Dobgar Kora z Tomky 2000 0/0  
Palomino Bonito Artemis Car Dobgar Kora z Tomky 2000 0/0  
Palomino Bonito Carmen Alex Black Sagitta Kora z Tomky 2003 0/1  
Palomino Bonito Centurio Alex Black Sagitta Kora z Tomky 2006 2/2  
Palomino Bonito Drussus Alex Black Sagitta Annally Palomino Bonito 2003 1/1  
Palomino Bonito Fatyma Angelo Halit Paša Carmen Palomino Bonito 2005 0/0  
Palomino Bonito Fiebie Angelo Halit Paša Carmen Palomino Bonito 2008 - A
Pasecké údolí Gerry Gert z Písečného ostrova Cerra Pasecké údolí 1997 0/0  
Pasecké údolí Graf Gert z Písečného ostrova Cerra Pasecké údolí 1998 0/0  
Pasecké údolí Itta Bodye Ira Cerra Pasecké údolí 1998 0/0  
Pasecké údolí Kain Alby Beclar Cerra pasecké údolí 1998 2/2  
Pasecké údolí Nazir Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2002 0/0  
Pasecké údolí Nef Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2000 0/0  
Pasecké údolí Nero Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2002 0/0  
Pasecké údolí Nicol Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2002 0/0  
Pasecké údolí Norbo Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2002 0/0  
Pasecké údolí Nord Alby Beclar Nari iz Zoosféry 2000 0/0  
Pasecké údolí Odry Joram julek v. Diaspora Nari iz Zoosféry 2002 0/0  
Pasecké údolí Orkán Joram julek v. Diaspora Nari iz Zoosféry 2002 0/0 A
Pasecké údolí Ory Joram Julek v. Diaspora Nari iz Zoosféry 2003 0/0  
Pasecké údolí Prety Volvo Betelges Nari iz Zoosféry 2003 0/0  
Pasecké údolí Priscilla Volvo Betelges Nari iz Zoosféry 2003 0/0  
Pasecké údolí Quint Alexander Windsor Nari iz Zoosféry ? ?  
Pasecké údolí Ramya Wanja Wandor v. Stevinhage Nari iz Zoosféry 2007 ? A
Pasecké údolí Romi Wanja Wandor v. Stevinhage Nari iz Zoosféry 2006 0/0  
Pasecké údolí Scarlet Jagan Gujar of Gudas Nari iz Zoosféry 2007 0/0  
Pasecké údolí Trina Tahi Reme Diablo Priscila Pasecké údolí 2007 1/1  
Pasecké údolí Uli Carlos z Padoku Priscila Pasecké údolí 2008 0/0  
Pasecké údolí Urica Carlos z Padoku Priscila Pasecké údolí 2007 0/0  
Passo Doble Arletta Lars Bobrava Aska Chantal 2001 0/0  
Passo Doble Caroll Tahi Reme Nubira Ina Gujar of Gudas 2005 1/1  
Passo Doble Dashio Tahi Reme Nubira Ina Gujar of Gudas 2005 0/0  
Passo Doble Deborah Tahi Reme Nubira Ina Gujar of Gudas 2005 1/0  
Passo Doble Douglas Tahi Reme Nubira Ina Gujar of Gudas 2005 1/1  
Passo Doble Ebony Tahi Reme Tornado Ina Gujar of Gudas 2005 0/1  
Passo Doble Edgar Tahi Reme Tornado Ina Gujar of Gudas 2006 0/0  
Passo Doble Erika Tahi Reme Tornado Ina Gujar of Gudas 2005 2/2 B
Passo Doble Felicita Tahi Reme Nubira Ina Gujar of Gudas 2007 - A
Perla Brzeszcz Daisy Sweet Kirk Kroy z Helfštýna Eria Pro Marica Diona 2006 0/0 A
Pleasure of f. Angelina Maria Nathan z Cyklonu Silesia Bessira Goldest Diamond 2005 1/0  
Pleasure of f. Ariela Ashley Nathan z Cyklonu Silesia Bessira Goldest Diamond 2006 0/0  
Pleasure of f. Attila Griffin Nathan z Cyklonu Silesia Bessira Goldest Diamond 2006 0/0  
Pleasure of f. Brumla Šmudla Aramis Halit Paša Bessira Goldest Diamond 2008 0/0  
Pleasure of f. Bu-bú Aramis Halit Paša Bessira Goldest Diamond 2008 0/0  
Plešovské roviny Alma Alby Beclar Alma Mičer 1997 0/0  
Plešovské roviny Branda Alby Beclar Alma Mičer 2000 0/0  
Podhráz Gravin Gita Jagan Gujar of Gudas Benefica Goldest Diamond 2006 1/2  
Podman Aida Asco Tekram Bessy Alcer 1997 0/0  
Podman Cledy Anton v. Bayern Bessy Alcer 1997 0/0  
Quart Graham Emilly Alby Beclar Axa z Medenej Hámre 2000 0/0  
Quart Graham Flinn Fasco Gujar Axa z Medenej Hámre 2000 0/0  
Quart Graham Gerett Black Star Dolce Vita Axa z Medenej Hámre 2003 1/1  
Quart Graham Grif Black Star Dolce Vita Axa z Medenej Hámre 2000 0/0  
Restless Heart Blackeyed Susan Baron Bismarck v. Stevinhage Cassia Goldest Diamond 2006 0/0  
Restless Heart Cinderella Kirk Kroy z Helfštýna Ardens Honeymoon 2006 0/0  
Restless Heart Destiny Aramis Halit Paša Cassia Goldest Diamond 2008 0/0 A
Restless Heart Dirty Blondie Aramis Halit Paša Cassia Goldest Diamond 2008 0/0  
Restless Heart Enigma Kirk Kroy z Helfštýna Ardens Stonerose 2007 0/0  
Restless Heart Exploited Kirk Kroy z Helfštýna Ardens Stonerose 2008 0/0  
Restless Heart Grind Zenon Zart z Helfštýna Cassia Goldest Diamond 2008 0/0  
Restless Heart King Diamond UrianMiratio Cassia Goldest Diamond 2011 0/0  
Rod-Ne Ally Alex Black Sagitta Tina Bobrava 2007 0/0  
Rod-Ne Bea Alexander Winsdor Tina Bobrava 2005 1/1  
Rodšvéd Beta Akar Jumper Beny Miss Jakoso 2006 2/1  
Rodšvéd Brona Akar Jumper Beny Miss Jakoso 2006 0/0  
Rodšvéd Dara Norbo Pasecké údolí Beny Miss Jakoso 2008 0/0  
Royal Castelberg Conny Chriss z Padoku Lola Leonie z Helfštýna 2010 1/1  
Royal Dux Al Noran l. d. Peupliers Zea v. Hof ter Eckhout 2006 0/0  
Royal Dux Amos Noran l. d. Peupliers Zea v. Hof ter Eckhout 2005 - A
Rozárka Harpye Maskot Zkanape Carzia Rozárka 1997 0/0  
Rozárka Junior Cirát Zkanape Harpye Rozárka 2000 2/2  
Rozárka Karriera Démon Damarcan Czech MIlva Ami Atari Lee 2002 1/0  
Rozárka Markýz Démon Damarcan Czech MIlva Ami Atari Lee 2002 1/1  
Rozárka Privilegia Alf Falmarka Ami Atari Lee 2003 0/0  
Rozárka Quaya Quarzia     2005 0/0  
Rytmus Alex Panter Ponti Dobgar Minerva ze Psoluky 2008 0/0  
Rytmus Anny Panter Ponti Dobgar Minerva ze Psoluky 2009 0/0  
Sheridano l. Fano Agen Cliff v. Beuchower Hof Fergie Calibra Magic 2010 ? A
Sheridano l. Fano Aggrenox Cliff v. Beuchower Hof Fergie Calibra Magic 2007 1/1  
Sheridano l. Fano Atoris Cliff v. Beuchower Hof Fergie Calibra magicr 2008 0/0 A
Sheridano l. Fano Avertin Cliff v. Beuchower Hof Fergie Gold Mičer 2008 0/0 A
Silent Wind Bell-Flower Kirk Kroy z Helfštýna Kalina Dobgar 2008 0/0  
Silent Wind Bequest Kirk Kroy z Helfštýna Kalina Dobgar 2005 0/0  
Soley Austerlitz Akara Cliff v. Beuchower Hof Richie Rena z Helfštýna 2008 0/0 A
Soley Austerlitz Alex Cliff v. Beuchower Hof Richie Rena z Helfštýna 2008 0/0 A
Sunami Corina Lars Bobrava Dorise Gonzo 1997 0/0  
Sunami Hessy Démon Damarcan Czech MIlva Hessy z Tomky 2000 2/2  
Šarlem Bohemia Argo Varus v. Schloss Grossau Aranka Šum. Br. 1998 0/0  
Tahi Reme Diablo Max Master of Djamarti Taha Reme Ibiza 2005 - A
Tahi Reme Nubira Gino Gomez del Citone Tahi Reme Hapy 2000 1/0  
Tahi Reme Tornado Victor di Casa Balistrieri Tahi Reme Ibiza 2002 2/1 A
Tahi Reme Trinity Victor di Casa Balistrieri Tahi Reme Ibiza 2002 0/0 A
Tosty Agir Alf Gong Amba Tomson 1998 0/0  
Tosty Arka Alf Gong Amba Tomson 1999 0/0  
Třebíčský drak Boldie Alby Beclar Corina Sunami 2003 0/0  
Třebíčský drak Bonie Alby Beclar Corina Sunami 2003 0/0  
Třebíčský drak Bria Alby Beclar Corina Sunami 2002 1/1  
Třebíčský drak Bruce Alby Beclar Corina Sunami 2002 1/3  
Třebíčský drak Connie Tahi Reme Nubira Corina Sunami 2005 0/0  
Two Lions house Ayoko Hiddo od Dvou lvů Carys od Dvou lvů 2010 0/0 A
v. Bayern Yana Puck v. Bayern Kessy v. Pfaffenberg 1997 0/0  
v. Franckenhorst Ino Paco v.d.Vieteke's Hoeve Zari v. Franckenhorst 1997 0/0  
v. Heidhauser Forst Ansy Leon v. Weser-Ems Raja v. Heidhauser Forst 2002 0/0  
v. Hof ter Eckhout Zea Vysan v. h. Ter Eckhout Thai v. h. Ter Eckhout 2002 - A
v. Ixtlan Arrow Judifax Fantomas Laura z Tomky 2000 2/2  
v. Karpatia Dakota Gamon di Campovalano Sydney v. Roveline 1999 0/0  
v. Karpatia Delphi Gamon di Campovalano Sydney v. Roveline 1999 0/0  
v. Karpatia Florence Jivago v. h. Wantij Sofie v.hot ter Eckhout 2000 0/0  
v. Schattenfeld Capri Kravallo v. Schmiedbauergut Esta Burgstätte 2010 0/0  
v. Schloss Lupus Zea Ningicosan v.d. Weyermühle Toska v. d. Huize-Reymen 2002 0/0  
v. Stevinhage Baron Bismark Floijdt v.h. Savelsbos Nea van Stevinhage 1999 0/0  
v. Warringhof Honey Hooligan Heartbreaker v. Ferrenberg Theodora vom Warringhof 2009 0/0  
Verpal Acra Bardi Tibeta Bestie z Trucu 1997 0/0  
Verpal Akea Bardi Tibeta Bestie z Trucu 2000 0/0  
z Avarku Airin Démon Damarcan Czech MIlva Face Gold Mičer 2004 1/1  
z Avarku Bea Ambross Goldest Diamond Face Gold Mičer 2005 0/0  
z Avarku Bery Ambross Goldest Diamond Face Gold Mičer 2005 1/1  
z Barchova Arachné Gunar v. Stevinhage Jenifer z Helfštýna 1999 0/0  
z Barchova Brenda Marvin Merdock z Helfštýna Noreen z Helfštýna 1998 0/0  
z Barchova Cézar Marvin Merdock z Helfštýna Jolana z Helfštýna 1998 0/0  
z Barchova Davor Judifax Fantomas Jenifer z Helfštýna 2000 0/0  
z Barchova Dinner Judifax Fantomas Jenifer z Helfštýna 1999 0/0  
z Barchova Enola Gay Thorvald v. Stevinhage Noreen z Helfštýna 2000 2/0  
z Barchova Essay Thorvald v. Stevinhage Noreen z Helfštýna 1999 0/0  
z Barchova Granit Thorvald v. Stevinhage Brenda z Barchova 2000 0/0  
z Budačiny Adrica Thorvald v. Stevinhage Lana Elis z Helfštýna 2000 0/0  
z Cyklonu Silesia Dolly Dol Artex z Cyklonu Zoe z Padoku 1997 0/0  
z Cyklonu Silesia Faraday Laos Loyal v. Dunklen Strom Zoe z Padoku 1997 1/1  
z Cyklonu Silesia Galleony Laos Loyal v. Dunklen Strom Daiquiri z Cyklonu Silesia 1998 1/1  
z Cyklonu Silesia Harry Loyd Thorvald v. Stevinhage Daiquiri z Cyklonu Silesia 1999 0/0  
z Cyklonu Silesia Hitchock Thorvald v. Stevinhage Daiquiri z Cyklonu Silesia 1999 0/0  
z Cyklonu Silesia Jacquelina Black Bryan v. Franckenhorst Elegance z Cyklonu Silesia 2000 1/1  
z Cyklonu Silesia Jeep Black Bryan v. Franckenhorst Elegance z Cyklonu Silesia 2000 0/0  
z Cyklonu Silesia Jim Beam Black Bryan v. Franckenhorst Elegance z Cyklonu Silesia 2000 0/0  
z Cyklonu Silesia Kalipso Ino v. Franckenhorst Daiquiri z Cyklonu Silesia 2000 1/0  
z Cyklonu Silesia Kimberly Ino v. Franckenhorst Daiquiri z Cyklonu Silesia 2001 1/1  
z Cyklonu Silesia La Toya Black Bryan v. Franckenhorst Elegance z Cyklonu Silesia 2001 0/0  
z Cyklonu Silesia Nathan Balou v. Residenzschloss Elegance z Cyklonu Silesia 2002 0/0 A
z Cyklonu Silesia O'Gee Ardens Gauguin Jacqueline z Cyklonu Silesia 2004 1/1  
z Cyklonu Silesia Rebeca Nathan z Cyklonu Silesia Jacqueline z Cyklonu Silesia 2005 3/2  
z Cyklonu Silesia Reyna Nathan z Cyklonu Silesia Jacqueline z Cyklonu Silesia 2005 1/1  
z Cyklonu Silesia Taiga Nathan z Cyklonu Silesia O'Gee z Cyklonu Silesia 2007 0/0  
z Cyklonu Silesia Twist Nathan z Cyklonu Silesia O'Gee z Cyklonu Silesia 2007 0/0  
z Cyklonu Silesia Usher Kirk Kroy z Helfštýna La Toya z Cyklonu SIlesia 2008 0/0  
z Cyklonu Silesia Vigo Ardens Gauguin O'Gee z Cyklonu Silesia ? 0/0  
z Cyklonu Silesia Vivica Ardens Gauguin O'Gee z Cyklonu Silesia 2008 3/2  
z Čertova pelechu Absolute Bardi Tibeta Bomba z Trucu 2000 0/0  
z Danova Cyrano Gert z Písečného ostrova Jalka Bobrava 1997 0/0  
z Danova Doreta Bret Pasecké údolí Jalka Bobrava 1998 0/0  
z Danova Elvis Alby Beclar Brenda z Danova 1999 0/0  
z Danova Emír Alby Beclar Brenda z Danova 1998 0/0  
z Danova Frederika Alby Beclar Brenda z Danova 2000 0/0  
z Danova Gabriela Kevin Elva Doreta z Danova 2002 0/0  
z Danova Hagira Volvo Betelges Doreta z Danova 2005 2/0  
z Danova Cher Volvo Betelges Doreta z Danova ? 0/0  
z Danova Chimi Volvo Betelges Doreta z Danova ? ?  
z Danova Chris Volvo Betelges Doreta z Danova 2005 0/0  
z Danova Chuck Volvo Betelges Doreta z Danova 2005 0/0  
z Danova Iris Orkán Pasecké údolí Chimi z Danova 2007 1/1  
z Diabeli Vivien Thorvald v. Stevinhage Olivia z Helfštýna 1999 0/0  
z Dobříšské obory Andy Bert Czech Milva Fera Gujar of Gudas 2002 0/0  
z Dobříšské obory Barnabasch Adamant de Grande Vinko Barbucha od Dvou lvů 2009 0/0  
z Dobříšské obory Bendží Adamant de Grande Vinko Barbucha od Dvou lvů 2008 0/0  
z Dražkovského ranče Camelie Thorvald v. Stevinhage Johana z Helfštýna 1999 0/0  
z Dražkovského ranče Ciré Thorvald v. Stevinhage Johana z Helfštýna 2000 0/0  
z Dražskovského ranče Alex Fabian Fenris v. Diaspora Johana z Helfštýna 1997 0/0  
z Ebeneru Brazil Gert z Písečného ostrova Gara Fri-Dob 1997 2/0  
z Gor Przeznaczenia Harmony Helfenstein Navare di Villa Castelli Florence v. Karpatia 2002 1/0  
z Gor Przeznaczenia Katy Helfenstein Tahi Reme Nubira Florence v. Karpatia 2005 3/1  
z Gor Przeznaczenia Paola Nino iz Zoosfery Jasmína z Helfštýna 2004 4/3  
z Gor Przeznaczenia Peneloppe Patt Nino iz Zoosfery Jasmína z Helfštýna 2005 0/0  
z Helfštýna Alvelo Alvarez Baron Bismarck v. Stevinhage Delphi v. Karpatia 2005 1/1  
z Helfštýna Aron Anatol Thorvald v. Stevinhage Nathalie z Helfštýna 2000 0/0  
z Helfštýna Bernadeta Thorvald v. Stevinhage Yana v. Bayern 1999 0/0  
z Helfštýna Caia Claire Eria Pro Red River Kaily Kiona z Helfštýna 2010 0/0  
z Helfštýna Caro Corrado Thorvald v. Stevinhage Klarissa z Helfštýna 1999 0/0  
z Helfštýna Catlea Cassipea Thorvald v. Stevinhage Klarissa z Helfštýna 1999 0/0  
z Helfštýna Catya Colette Eria Pro Red River Kaily Kiona z Helfštýna 2010 3/3  
z Helfštýna Coco Chanel Kirk Kroy z Helfštýna Delphi v. Karpatia 2006 0/0  
z Helfštýna Felisima Fey Kirk Kroy z Helfštýna Peneloppe Patt z Gor Przeznaczenia 2006 0/0  
z Helfštýna Fergie Farah Thorvald v. Stevinhage Wanessa Wiwien z Helfštýna 2000 0/0  
z Helfštýna Graia Gratia Tahi Reme Nubira Ardens Grace Garrida 2006 2/1  
z Helfštýna Grand Gabrielle Marvin Merdock z Helfštýna Liselotta z Helfštýna 2000 2/1  
z Helfštýna Ingo Inete Randy v. t. Sabbatsveld Beyzi Mirko 2002 1/1  
z Helfštýna Joliet Joana Tahi Reme Guliver Wanessa z Helfštýna 2003 2/2  
z Helfštýna Kaily Kiona Adamant de Grande Vinko Ardens Gracegarrida 2006 0/0  
z Helfštýna Kaira Kiara Questor Quid di Villa Castelli Dakota v. Karpatia 2000 2/0  
z Helfštýna Katinka Adamant de Grande Vinko Ardens Gracegarrida 2006 0/0  
z Helfštýna Kirk Kroy Questor Quid di Villa Castelli Dakota v. Karpatia 2001 0/0  
z Helfštýna Kvestor Kirby Questor Quid di Villa Castelli Dakota v. Karpatia 2003 2/2  
z Helfštýna Lana Elis Marvin Merdock z Helfštýna Beyzi Mirko 1997 2/0  
z Helfštýna Laura Lucia Marvin Merdock z Helfštýna Beyzi Mirko 2002 0/0  
z Helfštýna Lola Leonie Tahi Reme Diablo Harmony Helfenstein z Gor Przeznaczenia 2007 2/1  
z Helfštýna Orsa Orphé Baron Bismarck v. Stevinhage Liselotta z Helfštýna 2003 1/1  
z Helfštýna Pauline Phyllis Baron Bismarck v. Stevinhage Wanessa z Helfštýna 2009 4/4  
z Helfštýna Petruschka Baron Bismarck v. Stevinhage Wanessa z Helfštýna 2002 1/2  
z Helfštýna Prinz Pertus Baron Bismarck v. Stevinhage Wanessa z Helfštýna 2002 3/2  
z Helfštýna Qarlos Ardens Ardens Gauguin Dakota v. Karpatia 2002 3/1  
z Helfštýna Quartessa Ardens Gauguin Dakota v. Karpatia 2002 0/0  
z Helfštýna Questor Aiurinus Ardens Gauguin Dakota v. Karpatia 2002 0/0  
z Helfštýna Rabea Rimma Eria Pro Red River Ina Gujar of Gudas 2008 0/0  
z Helfštýna Ray Ravel Aron Anatol z Helfštýna Beyzi Mirko 2002 1/1  
z Helfštýna Richie Rena Aron Anatol z Helfštýna Beyzi Mirko 2003 1/2 A
z Helfštýna Seal Slater Eria Pro Red River Ardens Gracegarrida 2008 1/1  
z Helfštýna Thor Toskar Caliandro v. Nemesis Peneloppe Patt z Gor Przeznaczenia 2009 1/1  
z Helfštýna Unissa Una Mauro v. Neerlands Stamm Aja Mirko 1998 2/0  
z Helfštýna Ursena Udina Mauro v. Neerlands Stamm Aja Mirko 1998 0/0  
z Helfštýna Valika Venette Baron Bismarck v. Stevinhage Dakota v. Karpatia 2003 0/0  
z Helfštýna Venia Baron Bismarck v. Stevinhage Dakota v. Karpatia 2003 1/1  
z Helfštýna Wanessa Wiwien Randy v. t. Sabbatsveld Nathalia Ness z Helfštýna 1998 0/0  
z Helfštýna York Yssingeaux Ardens Gauguin Dakota v. Karpatia 2006 0/0  
z Helfštýna Zachariáš Alexander Winsdor Harmony Helfenstein z Gor Przeznaczenia 2003 4/1  
z Helfštýna Zenon Zart Alexander Winsdor Harmony Helfenstein z Gor Przeznaczenia 2005 1/1 A
z Helfštýna Zia Zarianna Alexander Winsdor Harmony Helfenstein z Gor Przeznaczenia 2005 0/0  
z Hříběcích hor Angie Kirk Kroy z Helfštýna Chrýseovna ze Psoluky 2006 0/0  
z Hříběcích hor Art Kirk Kroy z Helfštýna Chrýseovna ze Psoluky 2005 1/1  
z Jáčova mlýna Bára Alf Gong Cinda Ar-Ce-Do 1999 0/0  
z Jáčova mlýna Bari Alf Gong Cinda Ar-Ce-Do 2000 0/0  
z Javornických hřbetů Anita Thorvald v. Stevinhage Nera z Tomky 2000 0/0  
z Javornických hřbetů Aranka Thorvald v. Stevinhage Nera z Tomky 2000 0/0  
z Jolanty Alex Aron Anatol z Helfštýna Corry Black Sagitta 2006 0/0  
z Karlovy zahrady Admirál Amor Extra Moravák Frea Calibra Magic 2010 1/1  
z Karlovy zahrady Aligátor Amor Extra Moravák Frea Calibra Magic 2008 0/0  
z Labských strání Hanka Hasan Bobrava Henny z Helfštýna 1998 0/0  
z Labských strání Charlie Armín Dobgar Berenika Verdi 1997 0/0  
z Labských strání Idol Alf Gong Berenika Verdi 2002 2/0  
z Labských strání Inka Faty Alf Gong Berenika Verdi 1998 0/0  
z Lanštorfa Abba Tabor v. Castell Ally Rod-Ne 2010 2/1  
z Lanštorfa Bill Amor Extra Moravák Ally Rod-Ne 2010 0/0  
z Lepších pelouchů Andram Drink Zkanape Britesse Black Bohemia 2003 2/2  
z Lepších pelouchů Balar Amant Zkanape Britesse Black Bohemia 2005 0/0  
z Lepších pelouchů Beren Amant Zkanape Britesse Black Bohemia 2005 0/1  
z Lepších pelouchů Brega Amant Zkanape Britesse Black Bohemia 2005 1/1  
z Lepších pelouchů Derrry Bentley od Dvou lvů Britesse Black Bohemia 2007 0/0  
z Lesní Skalky Albi Jagan Gujar of Gudas Prety pasecké údolí 2009 1/1  
z Lesů Ares Jivago v. h. Wantij Saly Bobrava 2002 0/1  
z Lesů Azza Jivago v. h. Wantij Saly Bobrava 2002 0/0  
z Lesů Bára Nitro del Riobianco Saly Bobrava 2005 0/0  
z Liberecké zahrady Axa Dar Rošová Bessy Katy 1999 0/0  
z Liberecké zahrady Brixi Eso Gujar Axa z Liberecké zahrady 2002 0/0  
z Medenej Hámre Axa Grif Kvart Bosorka Portugal 1997 0/0  
z Padoku Chriss Carlos z Padoku Sant Kreal Riorita 2008 - A
z Panství Dobrkačky Athena Palas Amor Extra Moravák Angelina Maria Pleasure of friendship 2009 0/0  
z Panství Dobrkačky Athos Sweety Amor Extra Moravák Angelina Maria Pleasure of friendship 2009 0/0  
z Panství Dobrkačky Bessi Bess Gaston od Dvou lvů Angelina Maria Pleasure of friendship 2010 0/0  
z Podolánky Abona Tabor v. Castell Irma Gujar of Gudas 2006 0/0  
z Podolánky Artur Tabor v. Castell Irma Gujar of Gudas 2006 0/0  
z Podolánky Atos Tabor v. Castell Irma Gujar of Gudas 2008 0/0  
z Podolánky Basta Dura Lex Alfa Arnold Irma Gujar of Gudas 2008 0/0  
z Podolánky Bonbira Dura Lex Alfa Arnold Irma Gujar of Gudas 2008 1/1 B
z Polluxova Reny Gamon di Campovalano Queen Hochstede 1997 0/0  
z Povodí Ohře Arne Arne Beclar Cita Katy 1999 1/1  
z Povodí Ohře Aura Arne Beclar Cita Katy 1998 0/0  
z Povodí Volyňky Aida Carlo Black Gong Aura z Povodí Ohře 2002 2/2  
z Povodí Volyňky Alma Carlo Black Gong Aura z Povodí Ohře 2002 0/0  
z Rybalkovy Anna Anakonda Chinji Ramonburg's Cynthia Halit Paša 2009 0/0  
z Tomky Honey Gaby Volvo Betelges Yorita z Tomky 2005 0/0  
z Tomky Vikomt Mauro v. Neerlands Stamm Inda Nera z Tomky 1998 0/0  
z Tomky Woody Wandor Shogun v. Roveline Nina z Tomky 2000 0/0  
z Tomky Xanten Xita Como Jivono di Matario Victoria z Tomky 2002 2/1  
z Tomky X-Jessy Como Jivono di Matario Victoria z Tomky 2002 0/0  
z Tomky Xynthia Xedra Como Jivono di Matario Victoria z Tomky 2000 0/0 A
z Yanderova Allison Ally Baron Bismarck v. Stevinhage Bernadetta z Helfštýna 2003 0/0  
z Yanderova Bartolomeu Kirk Kroy z Helfštýna Allison Ally z Yanderova ? ?  
ze Psoluky Ada Samson de Grifeu Cita Gemerské lúčky 1998 0/0  
ze Psoluky Amor Samson de Grifeu Cita Gemerské lúčky 1997 0/0  
ze Psoluky Argo Samson de Grifeu Cita Gemerské lúčky 1997 0/0  
ze Psoluky Era Artex z Cyklonu Cita Gemerské lúčky 1998 0/0  
ze Psoluky Chrýseovna Laos Loyal v. Dunklem Strom Cita Gemerské lúčky 1999 0/0  
ze Psoluky Juno Amor ze Psoluky Cita Gujar 1999 0/0  
ze Psoluky Maius Hasan Marion Juno ze Psoluky 2002 0/0  
ze Psoluky Mania Hasan Marion Juno ze Psoluky 2003 0/0  
ze Psoluky Minerva Hasan Marion Juno ze Psoluky 2005 0/0  
ze Psoluky Morta Hasan Marion Juno ze Psoluky ? ?  
ze Psoluky Oióne Kirk Kroy z Helfštýna Juno ze Psoluky 2005 1/1  
ze Psoluky Zola     2000 0/0  
ze Saskova dvora Andy Bardi Tibeta Alátna Antis 1998 2/1  
Zkanape Amant Alby Beclar Pusa Zkanape 1997 0/0  
Zkanape Cirát Alf Gong Dessa v. Heidhauser Forst 1997 0/0  
Zkanape Drink Gabor v. Castell Pusa Zkanape 1999 0/0  
Zkanape Facka Bentley od Dvou lvů Ansy v. Heidhauser Fosrt 2006 0/0  
Zkanape Fakan Bentley od Dvou lvů Ansy v. Heidhauser Fosrt 2006 0/0  
Zkanape Fráze Bentley od Dvou lvů Ansy v. Heidhauser Fosrt 2006 0/0  
Zkanape Gala Bentley od Dvou lvů Alane of Mon-Ja-Mes 2006 0/0  
Zkanape Herdek Bentley od Dvou lvů Alane of Mon-Ja-Mes ? ?  
Zkanape Hermína Bentley od Dvou lvů Alane of Mon-Ja-Mes 2007 0/0 A
Zkanape Ultima Asco Tekram Dessa v. Heidhauser Forst 1997 0/0  
Zkanape Yorka Balt Gujar Dessa v. Heidhauser Forst 1997 0/0  
Zlatá Clarity Angie Alf Gong Adéla Beclar 1998 0/0  


TOPlist