DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

 

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Halit Paša, které jsou věnované našim dobrmanům.

 

 

     Chovatelská stanice Halit Paša nabízí štěňata dobrmanů k odběru i k rezervaci.Naším chovatelským záměrem je odchovávat zdravé a práce schopné dobrmany dnes požadovaného typu, ale přitom s co největší genovou heterogenitou.
      Naše chovné feny pocházejí z osvědčených krevních linií, částečně importované a částečně již v naší chovatelské stanici odchované. Ke krytí vybíráme zdravé zahraniční i domácí plemeníky. Dbáme na prevenci rizikových spojení z hlediska sledovaných chorob dobrmanů, a tak naši chovní jedinci mají požadované zdravotní testy.
     Domníváme se, že k dobrmanům kromě krásy patří i pracovní upotřebitelnost, proto jsou naše chovné feny v maximální možné míře prověřovány sportovním výcvikem se složením zkoušek a mezinárodně uznávanou německou zkouškou chovnosti ZTP.
      Otcové našich vrhů jsou vybíráni tak, aby genotypově i fenotypově odpovídali matkám a docházelo k upevnění žádoucích exteriérových prvků a vyrovnané povahy. Dnešní hlavní uplatnění dobrmana je ale v rodině a ve výstavním kruhu současně, a i tam patří naše odchovy k současné špičce, již druhá generace dobrmánků HP se na výstavách i ve velké konkurenci umisťuje na předních místech.
      Zajišťujeme plný chovatelský a poradenský servis, pomůžeme s výstavním předvedením a přípravou na výstavu, pořádáme srazy majitelů našich odchovů,kde se kromě společenského programu, pod dohledem výcvikářů a figurantů trénuje vše, co štěňata a jejich nové rodiny potřebují.
Štěňátka předáváme s očkováním odpovídajícím věku štěňat, několikrát odčervená, tetovaná, čipovaná. Plně socializovaná, zvyklá na další psy, kočky, lidi, děti. Kupní smlouva je naprostou samozřejmostí. Štěňata jsou také zvyklá na nejrůznější druhy potravy (maso, granule, piškoty, kozí mléko, sýry, tvaroh, jogurt, ovoce, zelenina), aby se co nejlépe zapojila do života u nových majitelů.

 

 

Rezervujte si své nové štěňátko Halit Paša už nyní a zařaďte se do naší velké dobrmaní rodiny!

TOPlist