DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

Svod dorostu Sadská
30.4.2011
Posuzovala paní MVDr. Marie Brožová

 

        __
5AV Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
        __
5CV Sandra Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
        __
5CV Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
        __
5AW  Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

5A Qanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/

4C Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
        __
5BV Nina Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/

5A Corson Donsa from Fourteenth Meridian !Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from              Fourteenth Meridian/

5A C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian !Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre                   from Fourteenth Meridian/

5A, Nejlepší fena Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian !Don Diego v.Harten Kern x                    A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

5A Cortina Donsa from Fourteenth Meridian !Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre                            from Fourteenth Meridian/

6A Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

4AM Deaver Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

5A Diabola Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

5A Djasmine Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

6A Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

5A, Nejlepší pes Cheef Jumper /Jack Abba Sonia x Guta Jumper/

5ABV Champagne Jumper /Jack Abba Sonia x Guta Jumper/

5BJ Criss Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa v.Aurachrund/
        __
5AXT Melinda Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
        __
5AY Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/

5AW Fess Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

5CVT Athos Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

 

 
 
 
Svod dorostu Klánovice
16.10.2010
Posuzovala paní MVDr. Marie Brožová

 

5A Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

5CI Liliana Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

5A, Nejlepší pes svodu Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
         _
5AX Maxmilian Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/

5B Herdek Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Gräfin Alane of Mon-Ja-Mes/

5AU Gloria Brynald Gold /Bojan v Haveland x Bora Belníčko/

- Aiwen Artep Moravia /Cliff v.Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcs/          

5C Achninn Aam Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermina Zkanape/

5A Aki Lady Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermina Zkanape/

5AI  Asafa Powell Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermina Zkanape/

5A Bessi Bess z Panství Dobrkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/

5AO Fiona od Sopečné Hory /Gaston od Dvou lvů x Cikánka od Sopečné Hory/

- Ilex Laguna Nova /Gaston od Dvou lvů x Jch. Enna Laguna Nova/
         _  
5AO Harlequin Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafne Gumby/

5A, Nejlepší fena svodu Heketé Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafne Gumby/

5A Hellen Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafne Gumby/

5AU Herio Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafne Gumby/
       
5AXZ Baron Bono Bohemia Superb /Tahi Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/
 
5AZ Bucci Bono Bohemia Superb /Tahi Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/
              _
4-5BXZ Buran Bono Bohemia Superb /Tahi Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/

5A Aireen House of Usher /Usher z Cyklonu Silesia x Mon Chou Halit Paša/

 


Svod dorostu Sadská
8.5.2010
Posuzovala paní MVDr. Marie Brožová

 

4-5AO Gina Brynald Gold /Bojan v Haveland x Bora Belníčko

- Honey Hooligan vom Warringhof /Heartbeaker vom Ferrenberg x Theodora vom Warringhof/

5AO Hádes Jumpar /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

- Hero Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

5AI Hubert Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

5-6AX Hurricane Clyde Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

- Hathor Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

5A Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper

5ATO Henessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

5AO Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

odstoupil /není prořezaný zub/ Ilex Laguna Nova /Gaston od Dvou lvů x Jch.Enna Laguna Nova/             

5ALDY Ikar Laguna Nova /Gaston od Dvou lvů x Jch. Enna Laguna Nova/

5CQ Irra Laguna Nova /Gaston od Dvou lvů x Jch. Enna Laguna Nova/ -M3 chybí oboustranně

6CO  Akim Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/

5AX Artemis Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Jch. Enna Laguna Nova/

5CO Aron Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Jch. Enna Laguna Nova/

5AIM Berry Elydon /Urian Miratio x Airin Moravak Extra Elite/

5AP Bart Elydon /Urian Miratio x Airin Moravak Extra Elite/

4-5CY  King Diamond of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/

5-6BRW  Junior Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Graphic Line Aerola/

5AB Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jch. Ježibaba Halit Paša/

4AW Herrietta Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantaghiro Halit Paša/

4AMW  Ianine Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Izis Gabi Vigo/

6A Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša

5AQ Fatma Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/

5A Nejlepší fena svodu Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/

5C Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý Trůn/

5AB Ford Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

5C  Fire Fox Extra Elite  /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

5A, Nejlepší pes svodu Finn Extra Elite  /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

5C Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

5A Fey Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

- Fess Extra Elite  /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

- Dobi z Borovanských lesů /Elton Extra Moravák x Bessy z Borovanských lesů/

5A Dawi z Borovanských lesů /Elton Extra Moravák x Bessy z Borovanských lesů/

 

Svod dorostu DKČR, 26.9.2009, Sadská 

rozhodčí, paní MVDr. Marie Brožová

   

 

Kendy Gold Mičer, 5.7.2008, ČMKU/DB/8567/08                                                 kód : 5-6A

          o: Mezzrow ´s Fabio m: Jury Gold Mičer

Chovatel : Miroslav Černohorský Majitel: Hynek Siedek

 

Kimberly Gold Mičer, 5.7.2008, ČMKU/DB/8569/08                                                kód : 5AMT

o: Mezzrow ´s Fabio m: Jury Gold Mičer

Chovatel : Miroslav Černohorský Majitel: Jitka Janichová

 

Kessidy Gold Mičer, 5.7.2008, ČMKU/DB/8568/08                                                   kód : 5A

o: Mezzrow ´s Fabio m: Jury Gold Mičer

Chovatel : Miroslav Černohorský Majitel: Antonín Jun

 

Athos Sweety z Panství Dobrkačky, 15.8.2008, ČMKU/DB/8573/08                           kód : 4 – 5BUI

o: ICH.Amor Extra Moravák m: Angelina Maria Pleasure of Friendschip

Chovatel : Kateřina Hejhalová Majitel: Kateřina Hejhalová

 

Athena Palas z Panství Dobrkačky, 5.7.2008, ČMKU/DB/8575/08                             kód : 4BZT

          o: ICH.Amor Extra Moravák m: Angelina Maria Pleasure of Friendschip 

Chovatel : Kateřina Hejhalová Majitel: Marie Mařáková

 

Bob z Lanštorfa, 23.4.2008, ČMKU/DB/8453/08                                                         kód : 5ART

o: ICH.Amor Extra Moravák m: Ally Rod-Ne

Chovatel : Svatopluk Helešic Majitel: Josef Dohnal

 

Ariana Elydon, 16.3.2008, ČMKU/DB/8400/08                                                         kód : 5AI (svéhlavá)

o: ICH.Elton Extra Moravák m: Airin Moravák Extra Elite

Chovatel : MVDr.Olga Janouchová Majitel: Adéla Joníšová

 

Andrey Bono Bohemia Superb, 28.4.2008, ČMKU/DB/8469/08                               kód : 5A

o: ICH.Elton Extra Moravák m: Dara Darien Cherlin

Chovatel : Mgr.Romana Filková Majitel: Martin Zítek

 

Archibald Bono Bohemia Superb, 28.4.2008, ČMKU/DB/8471/08                         kód : 5AT

o: ICH.Elton Extra Moravák m: Dara Darien Cherlin

Chovatel : Mgr.Romana Filková Majitel: Vlastimil Vlček

 

Agatha Bono Bohemia Superb, 28.4.2008, ČMKU/DB/8472/08                               kód : 5A

o: ICH.Elton Extra Moravák m: Dara Darien Cherlin

Chovatel : Mgr.Romana Filková Majitel: Jaroslav Kudrna

 

Akim Bono Bohemia Superb, 28.4.2008, ČMKU/DB/8467/08                                 kód : 5AXZ

o: ICH.Elton Extra Moravák m: Dara Darien Cherlin

Chovatel : Mgr.Romana Filková Majitel: Václav Skřivan

 

Alex Bono Bohemia Superb, 28.4.2008, ČMKU/DB/8468/08                                 kód : 5AUZ

            o: ICH.Elton Extra Moravák m: Dara Darien Cherlin 

Chovatel : Mgr.Romana Filková Majitel: Karolína Alblová

 

Sylvester Halit Paša, 28.5.2007, ČMKU/DB/8167/07                                 kód : 5A, Nejlepší pes svodu

o: ICH.Ramonburg s Chinji m: Britannica Goldest Diamond

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová

 

Beauty Sunny Halit Paša, 13.5.2008, ČMKU/DB/8504/08                                   kód : 5AO

o: Batler de Grande Vinko m: Britannica Goldest Diamond

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová

 

Desiderie Halit Paša, 8.8.2008, ČMKU/DB/8590/08                                   kód : 5C, Nejlepší fena svodu

o: Batler de Grande Vinko m: Edinstven. Moya iz Gratsiano

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová

 

Yustin Star Halit Paša, 8.8.2008, ČMKU/DB/8418/08                                           kód : 5A

o: Batler de Grande Vinko m: Ebony Star Halit Paša

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová


 Arwen Halit Paša, 13.5.2008, ČMKU/DB/8496/08                                               kód : 5A

o: Ch.Fan-Fan de Grande Vinko m: Ch.Jasmína Bohemia Gotika

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová


Ambrosia Halit Paša13.5.2008, ČMKU/DB/8495/08                                           kód : 5A

o: Ch.Fan-Fan de Grande Vinko m: Ch.Jasmína Bohemia Gotika

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová

 

Zaphira Halit Paša, 13.5.2008, ČMKU/DB/8428/08                                               kód : 5AU

o: Ch.Fan-Fan de Grande Vinko m: Grande Vinko iz Doliny Dalmenov

Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Mgr.Jana Čechová

 

Frodo Black Sagita, 20.4.2008, ČMKU/DB/8460/08                                             kód : 5AU

o: Quncy v.d.Bollenruthen m: Era Black Sagita

          Chovatel : Luďka Kadeřábková Majitel: Luďka Kadeřábková 

 

Valdéz Halit Paša, 25.12.2007, ČMKU/DB/8351/07                                               kód : 5CYX

o: Quncy v.d.Bollenruthen m: Fantasia Betelges

          Chovatel : Mgr.Jana Čechová Majitel: Radek Kahula


Bueno Marrone Broskvička, 6.6.2007, ČMKU/DB/8152/07                                   kód : 5 - 6 CO /nejistý

o: Urian Miratio m: Arvica Alary Aslar

        Chovatel : Martina Broskevičová Majitel: Vítězslav Kracík


Gypsy Queen Restless Heart, 15.9.2007, ČMKU/DB/8367/07                                 kód : 5A

o: Zenon Zart z Helfštýna m: Cassia Goldest Diamond

          Chovatel : Karel Řežábek Majitel: Zdeněk Kubec 

 

El Cid Extra Elite, 15.4.2008, ČMKU/DB/8463/08                                                 kód : 5C

o: Bojan v. Haveland m: Elektra Extra Moravák

Chovatel : Blažena Stroerová Majitel: Blažena Stroerová

 


 
Svod dorostu 16.5.2009

Sadská

Rozhodčí MVDr. Marie Brožová

 

foto zde

 

1. 5A - Nejlepší fena svodu - Bonaira Black Dancer, 18.6.2008, Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer

 

2. 5-6C - Bordo Black Dancer, 18.6.2008, Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer

 

3. 5A - Nejlepší pes svodu - Bred Black Dancer, 18.6.2008, Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer

   

4. 5A - Yamaha Star Halit Paša, 30.3.2008, Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša

 

5. 5CMX - Yamamba Star Halit Paša, 30.3.2008, Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša

 

6. 5AOT - Yorgus Star Halit Paša, 30.3.2008, Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša

        _

7. 5AX - Amálka Duhovka, 29.5.2008, Batler de Grande Vinko x Romi Pasecké údolí

 

8. 5AO - Winner Halit Paša, 13.3.2008, Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko

 

9. 5AZ - Amélie Halit Paša, 13.5.2008, Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika

          _        

10. 5AX - Zaira Halit Paša, Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinko iz Doliny Dalmenov

             _              

11. 5ABEX - Scarlet Halit Paša, 28.5.2007, Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond

          _      

12. 5AU - Pearl Halit Paša, 6.2.2007, Quincy v.d.Böllenruthen x Dominique Halit Paša

 

13. 5C /značně nejistá povaha/ Valiant Halit Paša, 25.12.2007, Quincy v.d.Böllenruthen x Fantasia

Belelges            

 

14. 5CRI - Caesarion Halit Paša, 27.5.2008, Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne

 

15. BOJ - Cor de La Bryere Alary Aslar, 19.5.2005, Matt di Stafusto x Angie Alary Černý Poklad

 

16. 4AM - Crown Princess Honey Hooligan, 4.1.2008, Orkán Pasecké údolí x Nightwish Aphrodite

            _      

17. 4-5CX - Impellitteri Restless Heart, 2.9.2008, Urian Miratio x Ardens Stonerose

          _ 

18. 5AX - Agen Sheridano le Fano, 26.11.2006, Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic

 

19. 5COI - Brighton Bux Coldplay, 9.3.2008, Jagan Gujar od Gudas x Kelly Černý trůn

 

20. 5A - Black Berry Coldplay, 9.3.2008, Jagan Gujar od Gudas x Kelly Černý trůn

          _

21. 5CXM - Ora Black Gong, 20.6.2008, Gex Agent Arnak x Gartee Bodyquard z Fialky

 

22. 5A - Jixa od Dvou lvů, 5.8.2007, Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů

 

23. 5A - Iris od Dvou lvů, 16.5.2007, Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů

            _

24. 5CBW - Anubis od Démona, 9.4.2008, Citto v.d. Wudritz x Lessi Extra Moravák

 

25. nepřijela - Ariana Elydon, 16.3.2008, Elton Extra Moravák x Airin Extra Elite

 

26. 5AJ - Agila Bearded Charles, 30.5.2008, Brando Belníčko x Beta Rodšvéd

 

TOPlist