DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

Zástupce odkazů pro listování


1.VS na M ČR IPO a MS FCI 2011

9. – 10. 4. 2011, Roudnice n. Labem

Rozhodčí: S - Jánský, P – Jonáš, O – Zimek Mgr.

Figuranti: Vyhnal, Kuncl, (Šíma)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Marečková Dana    Gina Jipo-Me   NO  93   91   87   271   1 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  90   88   92   270   2 
  Chmurová Lenka    Cherry Eqidius   NO  90   86   93   269   3 
  Pejša Martin    Quel od Policie   NO  86   96   85   267   4 
  Mlčák Jaroslav    Udet Alphaville Bohemia   BOM  76   89   95   260   5 
  Matloch Roman    Neck Connan Bohemia   NO  84   80   87   251   6 
  Šnek Jan    Chirro Majorův háj   NO  92   75   83   250   7 
  Kalousková Petra    Imo Anrebri   NO  88   72   89   249   8 
  Lebruška Miloslav    Brit Vědusk   BOM  71   86   89   246   9 
  Šustrová Hana    Chilli z Nového draka   NO  88   71   87   246   10 
  Beranová Eva    Alexia Laperys   NO  93   77   76   246   11 
  Procházková Ilona    Faust od Vítkovy hory   RTW  85   78   80   243   12 
  Helclová Martina Bc.    Asko ze Zelené úžlabiny   BOM  77   77   80   234   13 
  Kaňková Martina    Art ze Šumavské doliny   NO  71   73   88   232   14 
  Novotný Jiří ing.    Ox z Jirkova dvora   NO  80   70   80   230   15 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc   NO  71   76   81   228   16 
  Kostera Libor    Baxter Vikar   NO  55   94   97   246   17 
  Kubeš Jiří    Sax Favory Cross   NO  65   79   88   232   18 
  Valentin Miroslav    Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  53   94   82   229   19 
  Nešpor Jan Karel    Krone de Alphaville Bohemia   BOM  70   90   66   226   20 
  Václavek Ladislav    Bond Fany Eciloten   BOM  66   82   76   224   21 
  Chasanovitis Vasil    Kris Miss Jakoso   NO  65   77   75   217   22 
  Vácha Jaromír    Arrow Red Vixen   BOM  21   94   92   207   23 
  Duffková Jitka    Jack Duffmar   NO  22   88   84   194   24 
  Kratochvíl Jaroslav Ing.    Asim Murat   BOM  45   69   79   193   25 
  Mareš Jan Ing.    Bad Elbwarte   NO  43   74   75   192   26 
  Kaňka Josef    Cato Japedo   NO  7   90   90   187   27 
  Mrázková Vladislava    Biron Murat   BOM  0   81   98   179   28 
  Glisník Vít     Bongo Vikar   NO  20   81   78   179   29 
  Řezníček Jan    Daxi z Lounského chovu   NO  50   76   53   179   30 
  Moravec Pavel    Bodie v.d. Poortmannen   BOM  0   89   86   175   31 
  Valjentová Martina    Easy z Kuřimského háje   NO  5   88   71   164   32 
  Eclerová Vladimíra    Bady ze Svobodného dvora   NO  5   72   83   160   33 
  Omelka Radek    Clark Plzeňský Teufel   BOM  0   78   82   160   34 
  Veličková Michaela    Abibi Bohemia Atevy   BOM  6   77   73   156   35 
  Cahová Daniela Mgr.    Urian Miratio   DB  13   69   72   154   36 
  Weinert Jindřich    Fox z Lounského chovu   NO  5   68   70   143   37 
  Vaníček Pavel    Ziko z Mokropeské zahrady   NO  78   85   0   disk.   38 
  Kolář Pavel    Cixie   NO  0   85   0   disk.   39 
  Schneeweissová Jitka    Excellent Alphaville Bohemia   BOM  80   0   77   disk.   40 
  Prieložný Milan    Cauli Vikar   NO  0   78   0   odst.   41 
  Balej Vilém    Jago Jipo-Me   NO  0   0   0   odst.   42 
  Matoušková Klára    Maxim Alphaville Bohemia   BOM  0   0   0   0   43 
  Petrášek Václav    Indián Starý skaut   NO  0   0   0   0   44 
  Mišíková Hana    Bára z Ronbaru   NO  0   0   0   0   45 

1.VS na M ČR IPO a MS FCI 2010

Krchleby, 3. - 4.4.2010

Rozhodčí: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí

Figuranti: Vyhnal, Mach

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Mach Ladislav    Octavius Malidaj   BOM  95   96   98   289   1 
  Kupka Radomír    Cox Vikar   NO  89   94   97   280   2 
  Pejša Martin    Quel od Policie   NO  99   93   87   279   3 
  Šustrová Hana    Chilli z Nového Draka   NO  95   89   93   277   4 
  Slivoň Jan    Baghíra Krokodýlí farma   NO  97   90   86   273   5 
  Valentin Miroslav    Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  96   84   91   271   6 
  Tyc Jiří Mgr.    Olin Malidaj   BOM  89   90   91   270   7 
  Chýlová Dagmar    Ali Emitom   NO  95   83   91   269   8 
  Lacina Jan ing.    Ivy Laroja   BOM  91   88   90   269   9 
  Saska Zdeněk    Clif z Chittusiho údolí   BOM  87   87   94   268   10 
  Heinzke Patrik, Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  90   87   90   267   11 
  Liška Radovan    Aron Britkin dvor   NO  90   88   89   267   12 
  Skřenek Martin    Jerry z Daskonu   NO  89   86   90   265   13 
  Beníšek Stanislav Bc.    Kenzo de Alphaville Bohemia   BOM  84   84   95   263   14 
  Pekárek Jindřich     Larry ze Stříbrného kamene   NO  93   77   93   263   15 
  Uher Petr    Connie z Hromadného   NO  93   77   91   261   16 
  Hulíková Hana    Adelka Aykmar   NO  90   81   90   261   17 
  Křeček Vlastimil    Charlie Eqidius   NO  96   81   84   261   18 
  Kaslová Andrea    Heriet z Nového Draka   NO  96   78   82   256   19 
  Daušová Zuzana    Eron Durnitor   BOM  88   82   84   254   20 
  Kostera Libor    Baxter Vikar   NO  84   73   96   253   21 
  Burianová Tatjana MVDr.    Hikary Venušina sopka   NO  98   81   74   253   22 
  Jirout Oto JUDr.    Eirin Anrebri   NO  85   77   90   252   23 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden   NO  89   84   78   251   24 
  Rohlena David    Devil Denny Goldest Danubis   KV  92   77   81   250   25 
  Bočan Pavel    Hill z Holýkova   NO  75   90   82   247   26 
  Majer Jiří    Naroc v. Bunsenkocher   NO  87   78   77   242   27 
  Novák Zdeněk    Arry Jirka   BOM  85   81   74   240   28 
  Niedermirtlová Radka ing.    Bruce Vědusk   BOM  78   78   82   238   29 
  Suchopar Daniel    Luca ze Stříbrného kamene   NO  85   74   77   236   30 
  Vopěnková Jana    Hardy Boh. Atomica   NO  92   63   80   235   31 
  Plášil Václav    Quella ze Stříbr. Kamene   NO  58   86   85   229   32 
  Procházková Ilona    Faust od Vítkovy hory   RTW  76   72   71   219   33 
  Pavlišáková Michaela    Uther de Alphaville Bohemia   BOM  40   88   86   214   34 
  Augustinová Martina    Fidorka Anrebri   NO  75   65   74   214   35 
  Štěpánková Naděžda    Jane Kateko   NO  25   78   77   180   36 
  Štěpánek Zdeněk    Nika Niox   NO  96   83   0   179   37 
  Matoušková Klára    Maxim de Alphaville Bohemia   BOM  84   88   0   172   38 
  Omelka Radek    Clark Plzeňský Teufel   BOM  2   86   80   168   39 
  Čákorová Jitka    Chán z Labského přívozu   BOM  87   79   0   166   40 
  Drábková Šimona    Melodor Bohemia Alké   BOC  87   70   0   157   41 
  Rakičová Miroslava    Ringo od Policie   NO  85   0   70   155   42 
  Baxová Jitka    Sir Sasha Czech Ja-Ka   BOX  2   77   72   151   43 
  Pejša Josef    Bongo Vikar   NO  0   0   0   disk.   44 

1.VS pro MS FCI a M ČR 2009

28. - 29. 3. 2009, Roudnice nad Labem

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Jaroslav Labík

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Truksová Eva    Rémus Chmelový kvítek   NO  96   93   96   285   1 
  Kopecká Darja    Merrily de Alphaville Bohemia   BOM  92   95   92   279   2 
  Valentin Miroslav    Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  94   88   95   277   3 
  Glisníková Jana MVDr.    Cato Katargo   NO  96   87   92   275   4 
  Heinzke Patrik, Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  93   86   95   274   5 
  Mach Ladislav    Octavius Malidaj   BOM  75   97   98   270   6 
  Aulická Petra     Casius Zde-Sko   NO  84   90   94   268   7 
  Šesták Josef    Nex z Klemova dvora   NO  93   81   94   268   8 
  Rohla Stanislav    Mania de Alphaville Bohemia   BOM  83   84   95   262   9 
  Schober Miroslav    Pery Jit-Mir   NO  94   78   90   262   10 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji   NO  81   86   94   261   11 
  Kalliontzis Christos    Borg Ir-Sed   NO  93   78   89   260   12 
  Burianová Tatjana MVDr.    Hikary Venušina sopka   NO  98   79   77   254   13 
  Novotný Jiří ing.    Atilla z Kočičího dvora   NO  85   82   85   252   14 
  Vácha Jaromír    Dakar Mariko Bohemia   NO  82   82   87   251   15 
  Šutrová Hana    Chilli z Nového Draka   NO  82   84   84   250   16 
  Schuster Jiří    Cheiva z Ax-Daru   NO  78   80   90   248   17 
  Petrášková Michaela    Indián Starý skaut   NO  91   73   83   247   18 
  Ťujík Břetislav    Pheobe Jit-Mir   NO  97   68   82   247   19 
  Ramaekersová Jiřina ing.    Katana de Alphaville Bohemia   BOM  61   95   89   245   20 
  Růžička Josef    Aron z Milabru   NO  92   69   83   244   21 
  Krupková Michaela    Jeremy z Jenive   NO  64   89   90   243   22 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden   NO  93   69   80   242   23 
  Baselová Tereza Mgr.    Cindy Marko Gero   BOM  68   78   95   241   24 
  Klomínský Břetislav    Darius z Holýkova   NO  79   70   91   240   25 
  Kacafírková Petra    Agi Kněžihorka   NO  89   72   79   240   26 
  Makovský Bohumil    Alby od Vomaru   BOM  76   82   81   239   27 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia   BOM  52   83   92   227   28 
  Matoušková Klára    Maxim de Alphaville Bohemia   BOM  43   83   88   214   29 
  Mižák Roland    Aira Zdekra   NO  67   65   79   211   30 
  Palátová Jana    Aphrodite Nightwish   DOB  48   78   80   206   31 
  Kramářová Kateřina    Agir Irfis   NO  17   91   92   200   32 
  Doušová Petra    Charlotta z Nového draka   NO  10   96   80   186   33 
  Strach Jan    Greysy z Agíru Bohemia   NO  49   64   70   183   34 
  Kolář Pavel    Cixie Zde-Sko   NO  94   82   0   176   35 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc   NO  81   87   0   168   36 
  Holomek Martin    Dix Salli Bohemia   NO  81   81   0   162   37 
  Zemanová Eva    Isis Kateko   NO  86   71   0   157   38 
  Janouchová Gabriela    Ykar Jipo-Me   NO  76   67   0   143   39 
  Barát Jiří    Clark Eqidius   NO  0   0   0   nenast.   40 
  Golhová Hana    Nor z Golha   NO  0   0   0   nenast.   41 
  Jonáš Martin    Frajer Anrebri   NO  0   0   0   nenast.   42 
  Kaločová Lucie    Hyro Waji   NO  0   0   0   nenast.   43 
  Kejř Václav    Barbar Mi-Ji   BOM  0   0   0   nenast.   44 
  Macků Dagmar    Hádes od Jurečka   RTW  0   0   0   nenast.   45 
  Prokšan Radim    Airo Happy Arenda   BOM  0   0   0   nenast.   46 
  Šilhavý Luděk    Cliff vom Beuchower Hof   DOB  0   0   0   nenast.   47 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  0   0   0   nenast.   48 
  Urbánková Darja    Barbar Happy Arenda   BOM  0   0   0   nenast.   49 

 

1.VS na MR a MS FCI 2008

Roudnice nad Labem, 5. - 6. 4. 2008

Rozhodčí: A - Vladimír Nedvěd B - Theodor Krajčí C - Jaroslav Hodek

Figuranti: Václav Kuncl, Jaroslav Labík ( Jakub Berdych)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Truksová Eva    Bryn Zde-Sko   NO 96  94  98  288  1 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj   BOM 90  98  96  284  2 
  Lebruška Miloslav   Brit Vědusk   BOM 97  92  93  282  3 
  Truksa Milan    Rémus Chmelový kvítek   NO 93  93  95  281  4 
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM 94  90  96  280  5 
  Prokšan Radim   Airo Happy Arenda   BOM 88  93  98  279  6 
  Plecháček Martin   Master de Alphaville Bohemia   BOM 82  94  98  274  7 
  Rohla Stanislav   Mania de Alphaville Bohemia   BOM 85  95  92  272  8 
  Pallot Jarmila Maria   Atrei D' Amour Bedea  BOM 82  92  96  270  9 
  Kolář Pavel   Cixie Zde-sko  NO 90  88  91  269  10 
  Maňák Jaroslav    Bero Tigra Czech   BOM 95  90  84  269  11 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji   NO 95  86  87  268  12 
  Heinzke Patrik   Barnabasch Black Chabet   NO 90  88  89  267  13 
  Jonáš Martin   Frajer Anrebri   NO 91  85  90  266  14 
  Aulická Petra    Casius Zde-Sko   NO 80  89  96  265  15 
  Tichý Jiří MUDr.   Codeta Galán Nalag  NO 99  75  91  265  16 
  Kopecká Darja   Merilly de Alphaville Bohemia  BOM 73  95  96  264  17 
  Kuchař Jaroslav   Brutus Drapa   NO 88  83  93  264  18 
  Molák Tomáš   Faust de Alphaville Bohemia  BOM 86  80  97  263  19 
  Pospíšilová Radmila   Aron Britkin dvor  NO 93  72  97  262  20 
  Slánská Jitka   Lithe Bohemia Alké   BOC 86  85  90  261  21 
  Glisník Vít   Vasco Vikar  NO 81  87  91  259  22 
  Petrášek Václav   Pagan z Pohraniční stráže   NO 86  83  90  259  23 
  Brunovský Milan   Brit z Milabru   NO 92  85  82  259  24 
  Novotný Jiří Ing.   Atilla z Kočičího dvora  NO 91  81  86  258  25 
  Horák Kamil   Archie z Válovy zahrady   NO 80  85  91  256  26 
  Přibyl Jiří   Barny Marko Gero  BOM 74  88  93  255  27 
  Zázvorka Ladislav   Ax Remmah Moravia  NO 90  88  76  254  28 
  Zevlová Andrea   Gwendolína Štíhlouš   NO 93  80  80  253  29 
  Uřičař Martin   Arkel Alukuk   BOM 83  83  86  252  30 
  Šindler Miroslav   Emír Schreidon   NO 83  81  87  251  31 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia   BOM 77  88  86  251  32 
  Macků Dagmar   Hádes od Jurečka   RTW 79  77  92  248  33 
  Holan Vítězslav   Ki Bono Campo   BOM 91  67  89  247  34 
  Hlaváček Jan   Dache Gymor   NO 81  83  83  247  35 
  Schuster Jiří   Cheiva z Ax-Daru   NO 73 nbsp;84  89  246  36 
  Rohlena David   Eddie ze Slamáku  NO 79  87  77  243  37 
  Mochán Jiří   Bell Bohemia Abakan   NO 84  80  78  242  38 
  Kacafírková Petra   Agi Kněžihorka   NO 80  80  81  241  39 
  Smrčková Zuzana   Nitro v.d. Vastenow   HOL 70  80  90  240  40 
  Smejkalová Iveta   Angie Zdekra  NO 70  81  88  239  41 
  Weinertová Stanisl.   Grey Staglar   NO 77  81  81  239  42 
  Jelínek Oldřich   Bady z Chotyně   BOM 80  73  81  234  43 
  Ramaekersová Jiřina Ing.   Katana de Alphaville Bohemia  BOM 47  95  92  234  44 
  Golhová Hana   Nor z Golha   NO 90  73  62  225  45 
  Křikava Pavel Ing.   Gero z Adaru   NO 22  79  85  186  46 
  Pejšková Jarmila   Dragon Bohemia Abakan  NO 85  83  0  diskval.  47 
  Barát Jiří   Clark Eqidius  NO 41  0  87  128  48 
  Labíková Edita   Criss Marko Gero   BOM 76  0  0  diskval.  49 
  Sandhaus Josef   Ira z Danaru   NO 0  0  0  odstoupil  50 
  Bursíková Petra Ing.   Erica Hartis Bohemia   NO 0  0  0  nenastoupil  51 
  Rýslerová Růžena   Taso ze Šumavské stráže  NO 0  0  0  nenastoupil  52 
  Schober Miroslav   Pery Jit-Mir   NO 0  0  0  nenastoupil  53 
  Žižka Petr   Cir Duffmar  NO 0  0  0  nenastoupil  54 
TOPlist