DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

3.VS na M ČR IPO a MS FCI 2011

23. - 24.2011, Volenice

Rozhodčí: Karel Nedvěd, Renata Machová, Lubomír Jonáš

Figuranti: Jiří Mach, Jaroslav Labík, (Milan Brunovský)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Lebruška Miloslav   Brit Vědusk  BOM 95  97  89  281  1 
  Vácha Jaromír   Arrow Red Vixen  BOM 93  91  96  280  2 
  Mlčák Jaroslav   Udet de Alphaville Bohemia  BOM 93  90  96  279  3 
  Šustrová Hana   Chilli z Nového draka  NO 92  91  92  275  4 
  Kovš Helena   Basca Murat  BOM 92  89  87  268  5 
  Pavlišáková Michaela   Uther de Alphaville Bohemia  BOM 93  90  83  266  6 
  Omelka Radek   Clark Plzeňský Teufel  BOM 88  93  84  265  7 
  Balej Vilém   Jago Jipo-Me  NO 95  87  78  260  8 
  Weinert Jindřich   Fox z Lounského chovu  NO 96  83  81  260  9 
  Veselka Petr   Agáta Vepeden  NO 97  80  81  258  10 
  Marečková Dana   Gina Jipo-Me  NO 91  83  83  257  11 
  Kaňka Josef   Cato Japedo  NO 85  86  84  255  12 
  Daušová Zuzana   Eron Durnitor  BOM 81  86  88  255  13 
  Řeháková Dana   Qerra z Hückelovy vily  BOM 92  90  73  255  14 
  Beranová Eva   Alexia Laperys  NO 92  79  81  252  15 
  Mrázková Vladislava   Biron Murat  BOM 83  73  96  252  16 
  Košek Libor   Steffi Malidaj  BOM 82  90  78  250  17 
  Novotná Taťána   Sherry z Prodašic  NO 90  79  77  246  18 
  Havalec Martin   Hasko z Perštátského mlýna  NO 78  87  80  245  19 
  Schneeweissová Jitka   Excellent d.Alp.Bohemia  BOM 87  82  75  244  20 
  Souček Vladimír   Pegy z Golha  NO 90  68  84  242  21 
  Kinzl Josef   Dargo Vepeden  NO 90  82  69  241  22 
  Pěknice Přemysl ing.   Bessy za Šikmáku  NO 96  74  70  240  23 
  Helclová Martina Bc.   Asko ze Zelené úžlabiny  BOM 74  75  87  236  24 
  Kaslová Andrea   Heriet z Nového draka  NO 92  71  68  231  25 
  Chasanovitis Vasil   Kris Miss Jakoso  NO 87  67  76  230  26 
  Jirout Oto JUDr.   Eirin Anrebri  NO 64  80  75  219  27 
  Kaňková Martina   Art ze Šumavské doliny  NO 86  60  72  218  28 
  Wantulok Tadeáš   Akim Tadowan  NO 63  80  73  216  29 
  Moravec Pavel   Bodie v.d. Poortmannen  BOM 60  86  66  212  30 
  Řezníček Jan   Daxi z Lounského chovu  NO 73  74  64  211  31 
  Nešpor Jan Karel   Krone de Alpaville Bohemia  BOM 94  89  0  disk.  32 
  Sklenář Václav   Bennie z Dobříšské obory  DB 65  75  43  183  33 
  Másilková Kristýna   Vigour Bohemia Alké  BOC 2  86  71  159  34 
  Václavek Ladislav   Bondy Fany Eciloten  BOM 10  73  70  153  35 
  Zeisek Václav   Colt z Větrné smečky  BOM 61  75  0  disk.  36 
  Krutišová Petra ing.   Ronn z Hückelovy vily  BOM 37  78  0  disk.  37 
  Caisová Dagmar   Qvito Siac  NO 0  52  63  115  38 
  Kubeš Jiří   Sax Favory Cross  NO 0  64  0  disk.  39 
  Růžička Lumír   Daytona Durnitor  BOM 0  0  0  disk.  40 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj  BOM 0  0  0  odst.  41 
  Saska Zdeněk   Clif z chuttusiho údolí  BOM 0  0  0  odst.  42 
  Matoušková Klára   Maxim d. Alphaville Boh.  BOM 0  0  0  odst.  43 
  Adamec Michal   Joe Kateko  NO 0  0  0  odst.  44 
  Vaníček Pavel   Ziko z Mokropeské zahrady  NO 0  0  0  odst.  45 
  Kocourková Marie   Heč Mariko Bohemia  NO 0  0  0  odst.  46 
  Mráz Zdeněk   Panto Ajaxova Uranie  NO 0  0  0  odst.  47 
  Grbavčic Zdeněk   Perry z Labského přívozu  NO 0  0  0  odst.  48 
  Mišíková Hana   Bára z Ronbaru  NO 0  0  0  odst.  49 
  Cahová Daniela Mgr.   Urian Miratio  DB 0  0  0  odst.  50 

3.VS na M ČR IPO a MS FCI 2010

Česká Třebová, 17.-18.4.2010

Rozhodčí: A - Košťál, B – Ťujík, C - Krajčí

Figuranti: Vyhnal, Šíma, (Kubec)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Ševčíková Lucie   Unica de Alphaville Bohemia  BOM 96  90  96  282  1 
  Šišková Petra   Lesco Naspo  NO 96  92  91  279  2 
  Molák Tomáš   Brego Allegro Cantabile  BOM 96  92  90  278  3 
  Mlčák Jaroslav   Udet de Alphaville Bohemia  BOM 90  92  94  276  4 
  Pufrová Milena   Jaro Ja-He  NO 90  91  94  275  5 
  Růžička Lumír   Daytona Durnitor  BOM 88  88  94  270  6 
  Veselka Petr   Agáta Vepeden  NO 98  87  84  269  7 
  Marousková Zdeňka   Dorri ze Soutoku Sázavy  BOM 89  91  87  267  8 
  Fuksa Radek   Chris z Větrného vrchu  NO 95  87  84  266  9 
  Dobešová Jolana   Uragan de Alphaville Bohemia  BOM 93  86  86  265  10 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji  NO 95  85  84  264  11 
  Svitek Antonín   Hess Skočická samota  NO 91  87  85  263  12 
  Macounová Gabriela   Isména Halit Paša  DOB 80  94  88  262  13 
  Štěpánek Zdeněk   Nika Niox  NO 94  83  85  262  14 
  Hruška Antonín   Apolo z Duhového lesa  NO 90  82  88  260  15 
  Pěknice Přemysl ing.   Bessy za Šikmáku  NO 92  84  81  257  16 
  Štěpánková Naděžda   Jane Kateko  NO 86  88  80  254  17 
  Sobotková Jaroslava DiS.   Chesterfield Pip Stážce klidu  KV 86  81  86  253  18 
  Suchopar Daniel   Luca ze Stříbrného kamene  NO 93  76  81  250  19 
  Říha Radek   Chicco v. Houthrack  NO 81  80  88  249  20 
  Šenová Petra   Bar Ort Bohemia   BOM 81  86  82  249  21 
  Kalliontzis Christos   Borg Ir-Sed  NO 87  77  82  246  22 
  Skřenek Martin   Jerry z Daskonu  NO 70  87  87  244  23 
  Kuklíková Magda   Anita z Měsíčního údolí  NO 79  79  83  241  24 
  Pekárek Jindřich    Larry ze Stříbrného kamene  NO 53  80  92  225  25 
  Nekvapil Jan   Kubar Leryka  NO 50  91  81  222  26 
  Faltys Miloš   Karamel Anrebri  NO 80  55  74  209  27 
  Valla Rudolf   Ax z Kuřimského háje  NO 36  82  89  207  28 
  Kubínová Hana   Agatha z Mandragory  BOM 23  87  90  200  29 
  Čákorová Jitka   Chán z Labského přívozu  BOM 31  87  81  199  30 
  Beranová Eva   Alexia Laperys  NO 24  83  87  194  31 
  Vlk Zdeněk   Harro Starý skaut  NO 8  83  90  181  32 
  Rupert Tomáš ing.   Muki z Milberku  NO 23  75  83  181  33 
  Zeisek Václav   Colt z Větrné smečky  BOM 16  74  85  175  34 
  Makovský Bohumil   Alby od Vomaru  BOM 12  79  80  171  35 
  Řezníček Jan   Daxi z Lounského chovu  NO 9  82  73  164  36 
  Augustinová Martina   Fidorka Anrebri  NO 77  85  0  162  37 
  Řanda Václav   Bendík z Daskonu  NO 8  74  78  160  38 
  Václavek Ladislav    Bond Fany Eciloten  BOM 2  72  82  156  39 
  Doušová Petra   Charlotta z Nového Draka  NO 43  80  0  disk.  40 
  Havlíček Miloslav   Polo Fihrak   NO 85  73  0  disk.  41 
  Vagerová Vlasta MVDr.   Brock Au-Auriga Brie  BRI 5  72  0  disk.  42 
  Barvík Eduard   Vobo Vikar  NO 3  0  0  odst.  43 

3.VS pro MS FCI a M ČR 2009

11. - 12. 4. 2009, Česká Lípa

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Josef Kubec, Jaroslav Labik.

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Pejša Martin    Quel od Policie    98  97  95  290  1 
  Truksová Eva    Rémus Chmelový kvítek    95  95  90  280  2 
  Ramaekersová Jiřina Ing.    Katana de Alphaville Boh.    84  96  93  273  3 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji    90  84  91  265  4 
  Rohla Stanislav    Mania de Alphaville Bohemia    73  88  97  258  5 
  Saska Zdeněk    Clif z Chittusiho údolí    82  80  95  257  6 
  Doušová Petra    Charlotta z Nového draka    74  96  87  257  7 
  Vácha Jaromír    Dakar Mariko Bohemia    92  89  76  257  8 
  Hodek Jaroslav    Fany z Purschova chovu    88  72  96  256  9 
  Burianová Tatjana MVDr.    Hikary Venušina sopka    98  77  81  256  10 
  Molák Tomáš    Brego Allegro Cantabile    77  87  90  254  11 
  Šustrová Hana    Chilli z Nového draka    91  76  87  254  12 
  Novotný Jiří Ing.    Atilla z Kočičího dvora    89  77  87  253  13 
  Kraus Lukáš    Iraus Dak Bar-Bar Beskydy    85  88  80  253  14 
  Klomínský Břetislav    Darius z Holýkova    94  75  80  249  15 
  Heroš Adolf    Miky z Třešňáku    88  79  80  247  16 
  Kubínová Hana    Agatha z Mandragory    74  75  96  245  17 
  Mach Ladislav    Octavius Malidaj    47  96  97  240  18 
  Mižák Roland    Aira Zdekra    69  85  86  240  19 
  Veselka Petr    Agáta Vepeden    90  65  85  240  20 
  Pallot Jarmila Maria    Atrei D Ámour Bedea    56  92  86  234  21 
  Černohorský Miroslav    Puschy de Alphaville Bohemia    81  67  86  234  22 
  Holomek Martin    Dix Salli Bohemia    68  79  81  228  23 
  Dobešová Jolana    Uragan de Alphaville Bohemia    59  77  90  226  24 
  Mlčák Jaroslav    Udet de Alphaville Bohemia    60  74  89  223  25 
  Lieblová Lucie    Onset de Alphaville Bohemia    61  76  86  223  26 
  Smrčková Zuzana    Nitro v. Vastenow    47  80  90  217  27 
  Helclová Martina    Asko ze Zelené úžlabiny    43  70  93  206  28 
  Femiak Richard    Vasil Bono Campo    34  82  80  196  29 
  Makovský Bohumil    Alby od Vomaru    10  82  89  181  30 
  Ryšavá Ladislava    Charlie Bílý trpaslík    21  59  92  172  31 
  Jelínek Jiří    Agbar z Hříběcích hor    82  85  0  167  32 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden    84  83  0  167  33 
  Čákorová Jitka    Chán z Labského přívozu    90  76  0  166  34 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc    9  0  84  93  35 
  Vidrna Jaroslav    Challanger Pip Strážce klidu    0  82  0  odst.  36 
  Cejpa Josef    Fari Bohemia Ma-Bor    0  73  0  diskval.  37 
  Böhm Jan    Iggi Štíhlouš    0  0  0  nenast.  38 
  Janouchová Gabriela    Ykar Jipo-Me    0  0  0  nenast.  39 
  Omelka Radek    Clark Plzeňský park    0  0  0  nenast.  40 
  Šilhavý Luděk    Cliff v. Beuchower Hof    0  0  0  nenast.  41 
  Růžička Josef    Aron z Milabru    0  0  0  nenast.  42 
  Glisníková Jana MVDr.    Ido z Polytanu    0  0  0  nenast.  43 
  Urbánková Darja    Barbar Happy Arenda    0  0  0  nenast.  44 
  Schuster Jiří    Cheiva z Ax-Daru    0  0  0  nenast.  45 
  Píšová Markéta    Zealous Juvell z Kovárny    0  0  0  nenast.  46 
  Kopecká Darja    Merilly de Alphaville Bohemia    0  0  0  nenast.  47 

3.VS na MR a MS FCI 2008

Staňkov, 26.-27.4.2008

Rozhodčí: Hodek, Krajčí, Nedvěd

Figuranti: Vyhnal, Skřenek

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve, P  BOM 93  92  98  283  1 
  Beníšek Stanislav Bc.   Kenzo de Alphaville Bohemia, P  BOM 96  90  97  283  2 
  Skokan Zdeněk   Besi Zde-Sko, F  NO 97  90  93  280  3 
  Veselka Petr   Agáta Vepeden  NO 98  83  92  273  4 
  Tyc Jiří Mgr.   Olin Malidaj, P  BOM 88  96  88  272  5 
  Králík Josef   Bren z Daskonu, P  NO 85  88  97  270  6 
  Prokšan Radim   Airo Happy Arenda, P  BOM 94  80  95  269  7 
  Hořejší Milan   Dix z Perštátského mlýna, P  NO 97  83  88  268  8 
  Kaslová Andrea   Heriet z Nového Draka, F  NO 93  84  88  265  9 
  Brunovský Milan   Brit z Milabru, P  NO 97  86  81  264  10 
  Kuklíková Magda   Anita z Měsíčního údolí  NO 88  83  92  263  11 
  Petrášek Václav   Pagan z Pohraniční stráže, P  NO 93  80  90  263  12 
  Suchopár Daniel   Luca ze Stříbrného kamene  NO 90  84  89  263  13 
  Veselý Miroslav   Ora de Alphaville Bohemia, F  BOM 86  86  90  262  14 
  Krupková Michaela   Jeremy z Jenive, P  NO 83  86  91  260  15 
  Pospíšilová Radmila   Aron Britkin dvor  NO 88  77  94  259  16 
  Šloufová Jaroslava   Cherry z Veselé kamky, F  NO 80  84  94  258  17 
  Lieblová Lucie   Onset de Alphaville Bohemia  BOM 77  88  93  258  18 
  Mráz Zdeněk   Panto Ajaxova Uranie, P  NO 82  83  92  257  19 
  Mochán Jiří   Bell Bohemia Abakan, F  NO 91  79  87  257  20 
  Kalliontzis Christos   Borg Ir-Sed  NO 83  84  89  256  21 
  Uřičař Martin   Arkel Alukuk, P  BOM 90  81  84  255  22 
  Hrabálek Jiří   Lor Černý obelisk  NO 91  83  79  253  23 
  Křeček Vlastimil   Charlie Eqidius, P  NO 78  82  91  251  24 
  Jonáš Martin   Frajer Anrebri, P  NO 70  87  92  249  25 
  Fuksa Radek   Chris z Větrného vrchu  NO 83  86  78  247  26 
  Řanda Václav   Bendík z Daskonu, P  NO 86  83  78  247  27 
  Křikava Pavel ing.   Gero z Adaru, P  NO 82  80  82  244  28 
  Bursíková Petra ing.   Erica Hartis Bohemia, F  NO 74  80  86  240  29 
  Kopecká Darja   Merrily de Alphaville Bohemia  BOM 52  96  90  238  30 
  Kosař Libor   Ir Gold Mičer  DB 70  81  87  238  31 
  Ťujík Břetislav   Pheobe Jit-Mir, F  NO 83  77  78  238  32 
  Plaček Aleš   Qeit z PS  NO 72  86  77  235  33 
  Ramaekersová Jiřina ing.   Katana de Alphaville Boh., F  BOM 15  91  92  198  34 
  Fibrich Zdeněk   Hart Bornek  NO 55  70  66  191  35 
  Pěknice Přemysl ing.   Bessy za Šikmáku, F  NO 21  76  89  186  36 
  Hrušková Věra   Barunka Black Chabet, F  NO 87  93  0  180  37 
  Kraus Lukáš   Iraus Dak Bar-Bar Beskydy  BRI   94  81  175  38 
  Řezníček Bohumil   Qwíno Chmelový kvítek,P  NO 93  82  0  175  39 
  Vaníčková Gabriela   Betty z PS, F  NO 12  66  93  171  40 
  Horák Kamil   Archie z Valovy zahrady, F  NO 2  71  95  168  41 
  Čejka Jiří   Andy Jirka, P  BOM 80  88  0  168  42 
  Tomášek Josef   Ar z Hromadného, P  NO 100  68  0  168  43 
  Malinská Jana   Highlander Pip Strážce klidu  KV 4  72  83  159  44 
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj, P  BOM 0  0  0  odst.  45 
TOPlist