DOBRMAN & BRITSKÉ KOČKY

Top list

HALIT PAŠA CATTERY

2.VS na M ČR IPO a MS FCI 2011

16. - 7. 4. 2011, Staňkov

Rozhodčí: S - Machová, P - Nedvěd K., O - Zimek Mgr.

Figuranti: Böhm, Brunovský, (Mach)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Mach Ladislav   Octavius Malidaj  BOM 94  97  95  286  1 
  Kaločová Lucie   Dagger de Alphaville Bohemia  BOM  92  94  99  285  2 
  Macounová Gabriela   Isména Halit Paša  DB 90  92  96  278  3 
  Skřenek Martin   Jerry z Daskonu  NO 96  89  90  275  4 
  Bočan Pavel   Hill z Holýkova  NO 87  97  90  274  5 
  Pavlišáková Michaela   Uther de Alphaville Bohemia  BOM 98  83  91  272  6 
  Pejša Martin   Quel od Policie  NO 98  95  78  271  7 
  Molák Tomáš   Brego Allegro Cantabile  BOM 91  88  90  269  8 
  Saska Zdeněk   Clif z Chittusiho údolí  BOM 88  90  90  268  9 
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve  BOM 95  84  89  268  10 
  Nekvapil Jan   Kubar Leryka  NO 95  88  85  268  11 
  Hořejší Jana Ing.   Paris v.d.Mohnwiese  NO 89  90  87  266  12 
  Pufrová Milena   Jaro Ja-He  NO 89  78  97  264  13 
  Pekárek Jindřich   Larry ze Stříbrného kamene  NO 92  82  90  264  14 
  Hejný František   Jagga Ja-He  NO 91  90  83  264  15 
  Rohlenová Petra Bc.   Frajer Frenkie Godest Danubius  KV 96  79  88  263  16 
  Veselka Petr   Agáta Vepeden  NO 95  80  87  262  17 
  Šilhavý Luděk   Alexa Sheridano le Fano  DB 88  89  85  262  18 
  Slivoň Jan   Baghíra Krokodýlí farma  NO 95  88  79  262  19 
  Kaslová Andrea   Heriet z Nového draka  NO 98  78  85  261  20 
  Dobešová Jolana   Uragan de Alphaville Bohemia  BOM 92  83  83  258  21 
  Tyc Jiří Mgr.   Olin Malidaj  BOM 84  91  82  257  22 
  Kovš Helena   Basca Murat  BOM 84  93  79  256  23 
  Říha Radek   Chicco v.Houthrack  NO 90  85  80  255  24 
  Uher Petr   Connie z Hromadného  NO 88  82  83  253  25 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden  NO 91  90  71  252  26 
  Lacina Jan ing.   Ivy Laroja  BOM 90  74  85  249  27 
  Sládek František   Dyk z Chittusiho údolí   BOM 84  86  78  248  28 
  Beníšek Stanislav Bc.   Kenzo de Alphaville Bohemia  BOM 92  71  84  247  29 
  Štěpánek Zdeněk   Nika Niox  NO 96  81  70  247  30 
  Rohlena David   Devil Denny Goldest Danubius  KV 97  73  70  240  31 
  Čejka Jiří   Andy Jirka  BOM 80  72  84  236  32 
  Růžička Lumír   Daytona Durnitor  BOM 83  82  70  235  33 
  Havalec Martin   Hasko z Perštátského mlýna  NO 81  65  83  229  34 
  Grbavčic Zdeněk   Perry z Labského přívozu  NO 90  63  65  218  35 
  Kovář Jaroslav   Jordan kateko  NO 88  59  70  217  36 
  Glisníková Jana MVDr.   Eddie Marko Gero  BOM 18  94  87  199  37 
  Petrus Jiří   Agi Irfis  NO 87  66  0  153  38 
  Jirásek Jan   Andreas Extra Temperament  BOM 35  0  0  35  39 
  Kupka Radomír   Cox Vikar  NO 0  87  0  disk.  40 
  Másilková Kristýna    Vigour Bohemia Alké  BOC 82  89  0  disk.  41 
  Mráz Zdeněk   Panto Ajaxova Uranie  NO 0  0  0  odst.  42 
  Čalová Lucie ing.   Cyko Aykmar  NO 0  0  0  0  43 
  Hulíková Hana   Adelka Aykmar  NO 0  0  0  0  44 
  Plášil Václav   Quella ze Stříbr. Kamene  NO 0  0  0  0  45 
  Kocourková Marie   Heč Mariko Bohemia  NO 0  0  0  0  46 
  Kubínová Hana   Agatha z Mandragory  BOM 0  0  0  0  47 
  Skokan Zdeněk   Falk Zde-Sko  NO 0  0  0  0  48 

2.VS na M ČR IPO a MS FCI 2010

Roudnice nad Labem, 10.-11.4.2010

Rozhodčí: A = Vladimír Košťál, B = poslušnost Břetislav Ťujík m.s., C = obrana Theodor Krajčí

Figuranti: Petr Svoboda, Jaroslav Labík (Ladislav Šíma)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Tichá Mirka    Charik Galán Nalag   NO 96  92  97  285  1 
  Truksa Milan    Rémus Chmelový kvítek   NO 97  86  95  278  2 
  Lebruška Miloslav    Brit Vědusk   BOM 95  90  90  275  3 
  Helclová Martina Bc.    Asko ze Zelené úžlabiny   BOM 95  85  93  273  4 
  Rohla Stanislav    Mania de Alphaville Bohemia   BOM 88  90  93  271  5 
  Femiak Richard    Vasil Bono Campo   BOM 89  85  94  268  6 
  Kolář Pavel    Cixie Zde-Sko   NO 95  84  89  268  7 
  Růžička Lumír    Daytona Durnitor   BOM 90  87  89  266  8 
  Václavek Ladislav    Bond Fany Eciloten   BOM 94  83  89  266  9 
  Marousková Zdeňka    Dorri ze Soutoku Sázavy   BOM 87  89  85  261  10 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji   NO 86  84  90  260  11 
  Vlk Zdeněk    Harro Starý skaut   NO 80  87  92  259  12 
  Eclerová Vladimíra    Bady ze Svobodného dvora   NO 85  81  92  258  13 
  Daušová Zuzana    Eron Durnitor   BOM 88  81  89  258  15 
  Ramaekersová Jiřina Ing.   Katana de Alphaville Boh.   BOM 78  86  92  256  16 
  Marečková Dana    Gina Jipo-Me   NO 86  80  89  255  17 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc   NO 90  85  80  255  18 
  Mráz Zdeněk    Panto Ajaxova Uranie   NO 86  73  95  254  19 
  Kejř Václav    Barbar Mi-Ji   BOM 84  87  83  254  20 
  Řezníček Jan    Daxi z Lounského chovu   NO 88  74  82  244  21 
  Bílá Dana    Fiona Lenka Moravia   NO 80  83  80  243  23 
  Valjentová Martina    Arek Duvalmar   NO 78  80  80  238  25 
  Jirout Oto JUDr.    Eirin Anrebri   NO 82  70  84  236  26 
  Kratochvíl Jaroslav Ing.   Asim Murat   BOM 80  72  82  234  27 
  Balej Vilém    Wasco de Alphaville Boh.   BOM 65  79  87  231  28 
  Zemanová Eva    Isis Kateko   NO 88  75  68  231  29 
  Niedermirtlová Radka Ing.   Bruce Vědusk   BOM 23  90  85  198  30 
  Omelka Radek    Clark Plzeňský Teufel   BOM 96  87  0  disk.  31 
  Lacina Jan Ing.   Ivy Laroja   BOM 88  78  0  166  32 
  Drábková Šimona   Melodor Bohemia Alké   BOC 83  73  0  156  33 
  Zeisek Václav    Colt z Věrné smečky   BOM 79  0  0  79  34 
  Čejka Jiří    Andy Jirka   BOM 0  73  0  disk.  35 
  Novotný Jiří ing.    Ox z Jirkova dvora   NO 75  66  0  odst.  36 
  Kopecká Darja    Merrily de Alphaville Bohemia   BOM 0  0  0  disk.  37 

2.Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2009

4. - 5. 4. 2009, Staňkov, Krchleby

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Jakub Berdych (M.Skřenek)

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Valentin Miroslav   Vito v.d. Lobo Hoeve  BOM 93  96  94  283  1 
  Truksa Milan   Bryn Zde-Sko   NO 94  88  93  275  2 
  Balej Vilém    Wasco de Alphaville Bohemia   BOM 92  93  88  273  3 
  Králík Josef    Bren z Daskonu   NO 90  87  93  270  4 
  Novák Zdeněk    Arry Jirka   BOM 92  83  94  269  5 
  Plášil Václav    Quella ze Stříbrného kamene   NO 92  83  93  268  6 
  Pekárek Jindřich    Larry ze Stříbrného kamene   NO 88  87  92  267  7 
  Hrušková Věra    Barunka Black Chabet   NO 92  76  97  265  8 
  Krajčí Theodor    Brix z Purschova chovu   BOM 91  83  91  265  9 
  Chmurová Lenka   Argo Mania Bohemia   NO 90  80  94  264  10 
  Čejka Jiří   Andy Jirka   BOM 86  82  95  263  11 
  Chýlová Dagmar    Ali Emitom   NO 92  85  86  263  12 
  Dvořák Petr    Coonie Zde-Sko   NO 84  93  85  262  13 
  Kubeš Jiří   Jordan Kateko   NO 93  86  81  260  14 
  Mrázová Jaroslava   Cherry z Veselé kamky   NO 81  79  91  251  15 
  Křeček Vlastimil    Charlie Eqidius   NO 77  85  89  251  16 
  Kaslová Andrea    Heriet z Nového Draka   NO 90  79  81  250  17 
  Saska Zdeněk    Clif z Chittusiho údolí   BOM 66  87  96  249  18 
  Horák Kamil    Archie z Válovy zahrady   NO 82  72  92  246  19 
  Brunovský Milan    Brit z Milabru,   NO 86  80  74  240  20 
  Suchopar Daniel    Luca ze Stříbrného kamene   NO 84  68  86  238  21 
  Goljanová Lenka   Bad Fany Eciloten   BOM 86  63  88  237  22 
  Hartl Jaroslav    Quirin od Policie ČR   NO 58  84  93  235  23 
  Tomášek Josef    Ar z Hromadného   NO 92  60  81  233  24 
  Walczysková Vanda    Hard Eqidius   NO 84  65  83  232  25 
  Tyc Jiří Mgr.    Olin Malidaj   BOM 56  83  92  231  26 
  Kraus Lukáš    Iraus Dak Bar-Bar Beskydy   BRI 59  94  77  230  27 
  Štěpánková Naděžda    Jane Kateko   NO 83  75  71  229  28 
  Beníšek Stanislav Bc.    Kenzo de Alphaville Bohemia   BOM 60  83  85  228  29 
  Böhm Jan    Iggi Štíhlouš   NO 75  67  85  227  30 
  Kuchař Jaroslav    Brutus Drapa   NO 71  74  80  225  31 
  Karban Václav    Dorotka Tigrata   BOX 77  71  76  224  32 
  Štěpař Jiří    Bart s Cagova ráje   NO 47  81  87  215  33 
  Nešpor Jan Karel    Krone de Alphaville Bohemia   BOM 36  86  87  209  34 
  Mráz Zdeněk    Panto Ajaxova Uranie   NO 8  91  94  193  35 
  Omelka Radek    Clark Plzeňský Teufel /td>  BOM 18  88  83  189  36 
  Procházka Hynek ml.    Vašon Holubí dům   RTW 3  75  93  171  37 
  Ivánek Jaroslav   Cherry Eqidius  NO 91  78  0  169  38 
  Barvík Eduard    Vobo Vikar  NO 11  61  92  164  39 
  Borkovec Michal    Gaston Ensy Egas   FBO 10  77  77  164  40 
  Štěpánek Zdeněk    Nika Niox   NO 4  82  71  157  41 
  Fuksa Radek    Chris z Větrného vrchu   NO 44  75  0  119  42 

2.výběrový závod na MR a MS FCI 2008

Česká Lípa, 19.-20.4.2008

Rozhodčí: Nedvěd, Krajčí, Hodek

Figuranti: Berdych, Prousek

PsovodPesPlemenoSPOCelkemPořadí
  Rohla Stanislav   Mania de Alphaville Bohemia  BOM 90  93  95  278  1 
  Urbánková Darja   Barbar Happy Arenda  BOM 89  89  96  274  2 
  Pejšová Iveta   Lord z Lipin  NO 87  95  91  273  3 
  Molák Tomáš   Faust de Alphaville Bohemia  BOM 89  88  95  272  4 
  Chýlová Dagmar   Ali Emitom  NO 91  85  93  269  5 
  Lebruška Miloslav   Brit Vědusk  NO 77  95  96  268  6 
  Tomášek Josef   Ar z Hromadného  NO 91  80  93  264  7 
  Kuklíková Magda   Anita z Měsíčního údolí  NO 88  78  93  259  8 
  Maňák Jaroslav   Bero Tigra Czech  BOM 83  89  87  259  9 
  Kubeš Jiří   Hogan Waji  NO 86  82  90  258  10 
  Kodrlová Pavla   Axa Drapa  NO 85  92  80  257  11 
  Svoboda Václav   Goldy od Svatováclava  NO 96  88  73  257  12 
  Opočenská Renata   Amor z Perštátského mlýna  NO 95  78  79  252  13 
  Novák Zdeněk   Arry Jirka  BOM 76  84  90  250  14 
  Kavková Iva   Channel z Jenive  NO 90  83  77  250  15 
  Pecinová Dana   Kass Hartis Bohemia  NO 71  89  88  248  16 
  Hůza Ladislav   Uran Ro-Kop Bohemia  NO 94  76  76  246  17 
  Košťál Vladimír   Lily z Hückelovy vily  NO 89  82  75  246  18 
  Ščučka Jiří   Luca v. Heukske  NO 84  73  88  245  19 
  Zeman Jaroslav   Dardo de Alphaville Bohemia  BOM 78  84  83  245  20 
  Kršková Andrea   Festa od Jurečka  RTW 78  78  88  244  21 
  Zázvorka Ladislav   Ax Renmah Moravia  NO 81  85  77  243  22 
  Černoch Karel Ing.   Dove Gymor  NO 78  81  82  241  23 
  Femiak Richard   Vasil Bono Campo  BOM 47  92  95  234  24 
  Malý Pavel   Ceylon Orthex  NO 77  76  81  234  25 
  Malinská Jana   Highlander Pip Strážce klidu  VK 68  80  81  229  26 
  Borkovec Michal   Gaston Ensy Egas  NO 46  79  86  211  27 
  Karbanová Alena   Bruss Janovský dvůr  RTW 42  78  87  207  28 
  Zemanová Eva   Isis Kateko  NO 90  86  0  176  29 
  Klomínský Břetislav   Darius z Holýkova  NO 86  87  0  173  30 
  Weinertová Stanislava   Grey Staglar  NO 84  88  0  172  31 
  Baselová Tereza   Art Kajexa  BOM 79  87  0  166  32 
  Helclová Martina   Asko ze Zelené úžlabiny  BOM 82  83  0  165  33 
  Říha Jakub   Solo Leopard Rex  NO 93  61  0  154  34 
  Nešpor Jan   Krone de Alphaville Bohemia  BOM 25  95  0  120  35 
  Schuster Jiří   Cheiva z Ax-Daru  NO 7  76  0  83  36 
  Růžička Josef   Aron z Milabru  NO 0  0  0  0  37 
  Golhová Hana   Nor z Golha  NO 0  0  0  0  38 
  Slánská Jitka   Lithe Bohemia Alké  BOC 0  0  0  0  39 
  Šrajerová Petra   Harry Potter Anrebri  NO 0  0  0  0  40 
  Pejšková Jarmila   Dragon Bohemia Abakan  NO 0  0  0  0  41 
  Šmehlík Richard   Gaston Galán Nalag  NO 0  0  0  0  42 
  Máchal Pavel   Fari Bohemia Ma-Bor  NO 80  0  0  Diskval.  43 
TOPlist